Obrazek

23 Zlot Fiata Multipla - dyskusja na temat regulaminu

Wiadomość
Autor
Majkel78
Klubowicz
Posty: 359
Rejestracja: 25 lis 2017, 20:59
Multipla: JTD,110KM,2001
Lokalizacja: Leszno
x 24

Re: 23 Zlot Fiata Multipla - Firlej 8-11.06.2023

#31 Post autor: Majkel78 » 23 mar 2023, 07:45

Jak można posty usuwać?
Cenzura?
Trochę to tak jak w naszej telewizji.
We wszystko co powiedzą to musisz uwierzyć.
A klub to trochę jak pod rządami dyktatury.
Ciekawy jestem kto będzie chciał przejąć stery.
Jeśli chodzi o mnie to nie ma opcji by się w to pchać a kandydata też nie mam.Chyba że Mirek.
Pozdrawiam i życzę udanego zlotu.
Być może nie będzie tak źle jak to tutaj wygląda.
Szacun dla organizatorów.
Pozdrawiam
0 x

Awatar użytkownika
wojmak
Klubowicz
Posty: 797
Rejestracja: 17 lut 2015, 18:01
Multipla: 1.6 103 km 1999
Skype: wojmak8_1
Lokalizacja: Ostrowiec Świętokrzyski
x 91

Re: 23 Zlot Fiata Multipla - Firlej 8-11.06.2023

#32 Post autor: wojmak » 23 mar 2023, 09:51

Zibi nikt Twojego postu nie usuwał a w każdym razie nie ja. Więc proszę nie dodawać sobie jak się nie wie dokładnie bo dla mnie też jest to zaskoczeniem, że zniknął. Krzysiu dlaczego usunięto jedno zdanie z Twojego postu, wiesz i nie widzę potrzeby dalej tego tematu ciągnąć. Kwiacioland o mnie się nie martw, ani o moje składki bo nigdy nie zalegałem jak niektórzy, i to nie Twoja sprawa. Co zrobił Mirosław nie interesuje mnie, zacznie interesować, jak będzie członkiem klubu. Może dla niektórych stał się symbolem pokrzywdzenia przed " niedobrego" prezesa, ale to dzięki właśnie Twoim kwiacioland postom powstała taka, a nie inna atmosfera i widzę że znowu próbujesz " mieszac". Cóż taki masz sposób wypowiedzi. Majkel, regulamin restrykcyjny? On taki już dawno był tylko Może trzeba było go dokładnie czytać, zawsze jak jest coś zabronione, jest zakaz to staje się źle. Regulaminy są po to ,aby poprawić organizacje czegoś, nie po to, aby komuś coś zabierać, ograniczać. Wydaje mi się że właśnie niektórzy mają na celu rozwalenie tego klubu wszelkimi metodami i robią wszystko, aby tak sie stalo. I wiem jedno z xala pewnością że nie jesteśmy to my - Zarząd. Jeszcze raz powtarzam nie usuwałem, żadnego postu, z wyjątkiem zdania uzgodnionego z Krzysiem. A Tomkowi tak powiem po koleżeńsku nie jako Prezes, nie komentuj spraw o których nic nie wiesz, bo nie ośmieszasz nas tylko siebie. Będziesz miał wolną rękę w czerwcu . .vacat prezesa czeka, spróbuj tego miodu, a ja zabawie się w Ciebie I trochę popisze postów. Pozdrawiam wszystkich i oczywiście zapraszam na Zlot, napewno będzie udany, jak zawsze
1 x

Awatar użytkownika
alpitlum
Klubowicz
Posty: 1058
Rejestracja: 3 lis 2014, 21:17
Multipla: 2.4Vis..... Benzyn Gaz . 1999
Gadu-Gadu: 2191881
Komunikator Tlen: trabi1100@interia.pl
Skype: marylka2208
Lokalizacja: Łódź
x 66

Re: 23 Zlot Fiata Multipla - Firlej 8-11.06.2023

#33 Post autor: alpitlum » 23 mar 2023, 11:17

OŚWIADCZAM, ŻE NIE USUNĘŁAM ŻADNEGO WPISU Z FORUM ANI WCZEŚNIEJ ANI TERAZ I NIE ZAMIERZAM NIC USUWAĆ !!!!! M.

do pozostałych wpisów odniosę się w osobnym poście
m.
0 x
pomoc telefoniczna, kawa, herbata, dostęp do Internetu tel. M - 500 603 317,

Awatar użytkownika
kwiacioland
Klubowicz
Posty: 1063
Rejestracja: 15 maja 2014, 11:41
Multipla: Toyota Rav 4
Lokalizacja: Kłobuck
x 105

Re: 23 Zlot Fiata Multipla - Firlej 8-11.06.2023

#34 Post autor: kwiacioland » 23 mar 2023, 11:47

wojmak pisze:
23 mar 2023, 09:51
A Tomkowi tak powiem po koleżeńsku nie jako Prezes, nie komentuj spraw o których nic nie wiesz
Więc i ja odpowiem Tobie Wojtku tak po koleżeńsku , przed objęciem tronu byłeś całkiem innym człowiekiem niż jesteś teraz , darzyłem Cię wielkim szacunkiem za to jakim byłeś i co robiłeś , lecz zmieniłeś się nie do poznania , i nie są to tylko moje spostrzeżenia . To w jaki sposób się wypowiadam oznacza tylko jedno , że mam odwagę napisać co o tym wszystkim myślę , a nie jak twierdzisz że to ja chcę położyć Klub na łopatki , ja jestem za tym , że by wszyscy ludzie w Klubie bez wyjątków się szanowali i czuli się jak jedna wielka rodzina. Mam tu w Klubie i poza nim , dużo znajomych na których zawsze mogę polegać , i oto właśnie chodzi żeby tak było , i dla nich robi się te wszystkie zloty i spontony , to właśnie dla nich jezdzi się tu i tam i wypala się litrami paliwo , poświęca się swój czas i szuka się fajnych miejsc żeby ich tam zabrać i super ugościć! I uwielbiam jak są wszyscy zadowoleni i doceniają to co się dla nich przygotuje! ------ I dla takich chwil warto żyć!!!

I nie potrzebuję pełnić żadnego stanowiska żeby komuś coś udowadniać! Są lepsi ode mnie na to stanowisko , lecz teraz są gdzieś w cieniu i na pewno zastanawiają się czy jest sens pchać się tam na sam szczyt!

Odniosłeś się żebym nie komentował spraw o których nic nie wiem :D To powiem Ci Wojtku że wszyscy wszystko wiedzą :D Tylko Ty to widzisz inaczej! Pozdrawiam Twój ulubieniec!
0 x
Była Multipla Mk1-1,9 - JTD 140 km , 2003 r .
Obecnie jest Toyota Avensis Verso 2,0 D4D 2003 r

gosik616
Klubowicz
Posty: 10
Rejestracja: 17 mar 2023, 23:13
Multipla: JTD 105km 2006
x 2

Re: 23 Zlot Fiata Multipla - Firlej 8-11.06.2023

#35 Post autor: gosik616 » 23 mar 2023, 12:14

Witam ,mój post też został usunięty.
Myślę , że dlatego został usunięty bo dotyczył regulaminu na zlot.
Prezes klubu odpisał mi, że regulamin był jeszcze w formie roboczej (ta wiadomość też została usunięta),po wprowadzeniu zmian w regulaminie na prośbę klubowiczów ,zostanie ponownie wstawiony . Dopiszę że odp. od prezesa klubu była bardzo kulturalna,
Czego nie można powiedzieć o wpisach klubowiczów.
przykłady wpisów klubowiczów:
Dobrze ,że skopiowałam wpis miszczu77,jak jeszcze widniał na stronce.
A brzmiał tak:
miszczu77 : 17 mar 2023, 20:14
Mam pytanie, czy ośrodki będą dostępne wyłącznie dla uczestników zlotu i będzie to teren zamknięty, na który nie będą wpuszczane osoby postronne?
Jeżeli nie, to jak będą odróżniani uczestnicy zlotu od osób postronnych?
A jeżeli ktoś poczuje pasję i będzie chciał dołączyć do klubu, to czy najpierw zostanie wyproszony, a po zlocie zaproszony do rejestracji na forum?
Mam wrażenie, że ktoś próbuje ograniczyć i tak już małe grono osób związanych z klubem. Ja rozumiem, że regulamin jest potrzebny, ale dlaczego w tak restrykcyjnej formie? Jakoś kiedyś odbywało się to w luźniejszej atmosferze, a teraz człowiek będzie bał się źle spojrzeć, albo cokolwiek powiedzieć pod rygorem wyciągnięcia konsekwencji i wyrzucenia ze zlotu.


W mojej ocenie, nie zachęca nowych osób do udziału w zlocie.
I takie, też wrażenie odniósł Zybi, który miał ochotę uczestniczyć w zlocie .
Odniósł wrażenie że w klubie panuje konflikt między ,zarządem a klubowiczami.
Odpowiedzieć na post miszczu77, powinni organizatorzy tegorocznego zlotu.
Dlaczego, klubowicz Krzysztof 84 wpisał się do klubu w czasie trwania, zlotu w Świętej Lipce.
I najlepiej wie ,jak został potraktowany przez zarząd i organizatorów zlotu. A najwidoczniej, bardzo dobrze skoro są w klubie i organizują zlot.
autor: Majkel78 » dzisiaj, 07:45
Jak można posty usuwać?Cenzura?Trochę to tak jak w naszej telewizji.
We wszystko co powiedzą to musisz uwierzyć.A klub to trochę jak pod rządami dyktatury.
Ciekawy jestem kto będzie chciał przejąć stery.Jeśli chodzi o mnie to nie ma opcji by się w to pchać a kandydata też nie mam.Chyba że Mirek.


Prezes klubu , napisał że to nie On.
TO MOŻE OSOBA KTÓRA TO ZROBIŁA PRZYZNA SIĘ NA FORUM , I WEŻNIE ODPOWIEDZIALNOŚĆ ZA SWOJE CZYNNY..
Nie rozumie ,tej osoby .Dlaczego pozwala na to, żeby osoby które są niewinne tej sytuacji muszą
się tłumaczyć.

A teraz najciekawszy post ,oczywiście wstawił go klubowicz nie zarząd

;#18 Post autor: kwiacioland » wczoraj, 22:09

A może by tak sam prezes dał przykład i uzupełnił składki? Bo tylko się o wszystko upomina a sam nic nie da od siebie! Zmiana regulaminu na więzienny nic wam nie da! Efekt będzie odwrotny! Kładziecie Klub na łopatki! Od razu mówię że nie są to żadne kalumnie! Pozdrawiam Mirosława! Który zrobił odlotowe kubki i koszulki i nikt mu tego już nie odbierze . ,,Multipla łączy ludzi,, A wy wszystko żeście spierniczyli!


No tu to się zadziało, odnośnie regulaminu więziennego , takowy obwiązywał w;
Wolsztyn-2020, kolega był na zlocie a nawet zaakceptował go . Jest dowód na stronie ,,regulamin Wolsztyn'' .
Sprawdziłam i taki też był w Rewalu, Mikorzynie, Żywcu .Brawa dla zlotowiczów którzy na tych zlotach byli i wytrzymali.


Teraz może jakieś kulturalne wpisy. Każdy może przeczytać ,z koloru(ZIELONY) który mi się wyświetla to chyba zarząd.
Nie będę już ich wklejać tylko wypisze niki
wojmak -Wpis prezesa wyjaśnia wszystko ,odpisuje na zarzuty które się mu stawia.
alpitlum -Pisze ,że też nic nie usunęła
Podsumuje krótko -PISZMY POSTY I WIADOMOŚCI TAK, ŻEBY SIĘ PÓŻNIEJ ICH NIE WSTYDZIĆ.POWODZONKA
Ostatnio zmieniony 23 mar 2023, 20:00 przez gosik616, łącznie zmieniany 1 raz.
1 x

Zibi8
Posty: 23
Rejestracja: 24 cze 2017, 00:52
Multipla: 120KM ,2007
x 10

Re: 23 Zlot Fiata Multipla - Firlej 8-11.06.2023

#36 Post autor: Zibi8 » 23 mar 2023, 12:46

Nikt postów nie usuwa, a one znikają :D ???

Nie jestem tutaj po to żeby kręcić gówno burzę, nie chcę wtrącać się w ten cały bałagan, stanę z boku i będę obserwował.
Mam nadzieję, że ogarnięcie między sobą wszystkie kwasy i za rok w miłej atmosferze spotkamy się na zlocie.

Pozdrawiam Was serdecznie i pamiętajcie życie jest za krótkie na debilne kłótnie.
3 x

Awatar użytkownika
wojmak
Klubowicz
Posty: 797
Rejestracja: 17 lut 2015, 18:01
Multipla: 1.6 103 km 1999
Skype: wojmak8_1
Lokalizacja: Ostrowiec Świętokrzyski
x 91

Re: 23 Zlot Fiata Multipla - Firlej 8-11.06.2023

#37 Post autor: wojmak » 23 mar 2023, 13:27

Tomku a może wszystko to co sie wokół dzieje tzn w klubie wymusza takie a nie inne postępowanie. Sam widzisz że źle się dzieje, moze porą zastanowić się dlaczego. Najłatwiej winić Zarząd. Widzi się to co źle ale to co dobrze to cisza. Miło było by czasem usłyszeć, fajnie zostało coś zrobione zadecydowane, zorganizowane. Ale nie, wszystko jest be. Decydować jest trudno, zarządzać jeszcze trudniej krytykować najłatwiej.. Wprowadzić zmiany, oj to dopiero źle. Dobrze że mam swoisty optymizm i dystans do wielu spraw, a i podobnie jak Ty sporo przyjaznych ludzi, tu w Klubie. Może nie są wspólną grupą, ale nie staram się ich oczerniać, obgadywać i krytykować, czego nie można powiedzieć odwrotnie. Mam stanowisko jakie mam, dzięki Waszemu wyborowi i staram się robić co do mnie należy do końca. I będę to robić mimo hejtu z wielu stron. Bo wiem że robię to dla klubu a klub to ludzie. Nie potrzebuje pochwal i innych peanów ale wymagam szacunku dla siebie i Zarządu, a to coraz trudniej. Szacunku Tomku i tyle, a może aż tyle.
0 x

gosik616
Klubowicz
Posty: 10
Rejestracja: 17 mar 2023, 23:13
Multipla: JTD 105km 2006
x 2

Re: 23 Zlot Fiata Multipla - Firlej 8-11.06.2023

#38 Post autor: gosik616 » 23 mar 2023, 13:43

Przeglądałam sobie ,stronki z poprzednich zlotów. W każdym jest Plan Zlotu ,a w nim punkt
''WALNE ZEBRANIE" ".Propozycja jest taka ,może właśnie na ty zebraniu Zarząd i Klubowicze powinni wyjaśniać niejasności.
Pisząc takie nie ładne posty, Tu gdzie czytają je i zarejestrowani oraz goście ,nie jest dobre dla Klubu. A może jakiś miłośnik
Multipli ,który właśni ją kupił .Chciałby dołączyć do klubu. To takie posty naprawdę nie zachęcają. A wręcz przeciwnie, przynosią odwrotny skutek. Mi Zloty kojarzą się z zabawą ,dobrym humorem(koniecznie trzeba zapakować do walizki),fajnymi wspomnieniami i większa liczbą przyjaciół.










9
1 x

Awatar użytkownika
multiplacegielka2001
Klubowicz
Posty: 126
Rejestracja: 11 lut 2018, 21:31
Multipla: JTD, 110KM, 2001
Lokalizacja: warszawa
x 52

Re: 23 Zlot Fiata Multipla - Firlej 8-11.06.2023

#39 Post autor: multiplacegielka2001 » 23 mar 2023, 16:38

Dziwne że mamy nowego forumowicza który zarejestrował się 17 marca 2023 r i tak skrupulatnie wszystko przegląda jakby co najmniej przeprowadzał śledztwo lub był z nami już od ładnych paru lat i nagle założył konto .
Ja mogę tylko napisać oczywiście podtrzymując w pełni szacunek do wszystkich że zbiera mi się na mdłości czytając to . Uważam że jeżeli zamieszcza się regulamin to powinien być przemyślany jak zachodzą w nim jakiekolwiek zmiany bo właśnie dochodzi później do takich sytuacji jak obecna . Dla mnie osobiście wstyd dla nas wszystkich że doszło do takich przepychanek .
Dodam że nie możemy podchodzić do tematu tak że nie obchodzi nas osoba która niema konta na forum ani nawet nie należy do klubu gdzie jest sporo rzeczy które możemy Mirków zawdzięczać poza tym to ,,czlowiek ,,
Od siebie dodam że każdy nowy człowiek który pojawi się na zlocie będzie dla mnie i zapewne dla mojego męża ważny chociażby po to żeby miał ta możliwość dołączyć do nas .
Wiem że zlot Kini i Krzyśka i tak będzie udany mimo wszystkiego co się tutaj czyta i trzymam za nich kciuki.
Jesteśmy do waszej pomocy .
Na tą chwilę dla dobra nas wszystkich uważam że rządzący powinni zaprzestać dalszej konwersacji
0 x

gosik616
Klubowicz
Posty: 10
Rejestracja: 17 mar 2023, 23:13
Multipla: JTD 105km 2006
x 2

Re: 23 Zlot Fiata Multipla - Firlej 8-11.06.2023

#40 Post autor: gosik616 » 23 mar 2023, 18:08

Dziwne ,że zarejestrowałam się i pisze posty. A co w tym dziwnego. Forum klubu jest dostępne dla każdego.
Każdy może wejść, pooglądać wstawione zdjęcia ze zlotów, komentarze po zlocie itp. To chyba nie jest zabronione.
Dlatego właśnie ważne jest żeby pisać posty ,nie obrażając nikogo ,nie ważne czy to zarząd, czy klubowicz czy zarejestrowany użytkownik. Powyższe posty klubowiczów właśnie takie są i przerażające jest to, że nikt z klubowiczów nie reaguje. Ty też nie
zareagowałaś. Moje posty Ci przeszkadzają ,ale nie wiem dlaczego ,nikogo nie obrażają. Ostatnie zdanie i więcej nie będę pisać .Napisałaś tak-
Na tą chwilę dla dobra nas wszystkich uważam że rządzący powinni zaprzestać dalszej konwersacji.
Żeby odpowiedzieć na to, nie muszę bawić się w detektywa, odp jest prosta, nie rządzący powinni zaprzestać konwersacji tylko klubowicze. Bo z tego co wszyscy ,widzimy, to rządzący odpowiadają na zarzuty. A klubowicze ich obrażają .To tyle dziękuje
0 x

ODPOWIEDZ