Obrazek

Sprzedam Multiplę mk1, 1.9 JTD, 2000r

Wiadomość
Autor
Eskimos
Posty: 2
Rejestracja: 31 paź 2012, 02:07
Multipla: JTD 105, '00
Gadu-Gadu: 71761
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Sprzedam Multiplę mk1, 1.9 JTD, 2000r

#1 Post autor: Eskimos » 24 maja 2020, 21:13

Po pierwsze się przywitam, bo choć forum czytam od 2012, to nie pisałem :) Dzień dobry zatem!

Sprzedam Multiplę 1,9JTD rocznik 2000

VIN: ZFA18600002057978

Silnik 105KM, ale z wgranym przez mariocie modyfikowanym softem od Samula, więc odpycha się zauważalnie lepiej :)

Przebieg 313.300km

Auto w moich rękach 7,5 roku i 95 tys.km, znam je na wylot, 95% rzeczy naprawiałem sam. Mam spisaną historię większych napraw - na życzenie mogę udostępnić.
A tak w skrócie, to z poważniejszych rzeczy w ciągu ostatnich 20 tys km wymienione były amortyzatory i sprężyny z przodu, sprzęgło, alternator, pompa wspomagania, wentylator chłodnicy i belka pod chłodnicą.

Belka zawieszenia kilka lat temu wypiaskowana, wyspawana, ocynkowana zanurzeniowo (!), pomalowana, nowe poduszki itd. Przeżyje całe auto.

Łożyska wahaczy ok.

Jak na dwudziestoletnią Multiplę biedy nie ma:

Centralny zamek na pilota
4 poduchy
Radio Blaupunkt
Alufelgi
Klimatyzacja automatyczna (w pełni sprawna)
Elektrycznie podgrzewane, regulowane i składane lusterka
Elektryczne szyby przód i tył
Światła przeciwmgielne
Spryskiwacze reflektorów
Czujniki parkowania tył
Moduł komfortu kierunkowskazów (serio, plumkasz wajche i miga 4x :D)
Hak holowniczy
Elektrycznie regulowany fotel kierowcy

Poza kapryszącymi lusterkami (raz się składają, raz nie), wszystko z tej listy działa, hak w dowodzie.

Podłużnice zdrowe (!), dwa lata temu robione progi - jeszcze nic dramatycznego nie wyszło :) Dziura w profilu łączącym podłużnicę z prawym progiem, poza tym podłoga zdrowa.

Środek też całkiem znośny, nic nie podarte, wszystko na swoim miejscu.

Korozja nienachalna. Rant klapy bagażnika i zaczyna się delikatnie lewe nadkole z tyłu, ale nie jest źle, dziur nie ma. Na lakierze tu ryska, tam odprysk, jak to w dwudziestolatku, ale ogólnie jest naprawdę OK.

Opony całoroczne, Dębica Navigator, całkiem jeszcze zdrowe + piąta zapasowa.

Na już do zrobienia jest olej z filtrem (od początku jeździłem na pełnym syntetyku 5W40, między zmianami nie ma potrzeby dolewek) i uszczelnienie odmy.

Samochód używany na co dzień i pewny - dwukrotnie zjeździł Chorwację, wielokrotnie Niemcy, raz Danię. Lawetę widział raz, rok temu, jak ukręciłem przegub.

Do auta dokładam kabelek Viakena do podłączania kompa (oczywiście też możliwość podłączenia od razu), bagażnik dachowy (kupiłem tu na forum kilka lat temu, ani razu nie użyłem :) ) i drugi, kompletny (wtryski, turbina, alternator, dwumasa, sprzęgło) silnik 1,9JTD 105KM (Tani był, to kupiłem. Nie wiem w sumie po co... ;) ) i kilka drobniejszych pierdołek, linka sprzęgła, tłumik końcowy itp.

Przegląd do 12 czerwca (przejdzie bez żadnego problemu), OC do 21 lipca.

Kontakt: 509 289 zero siedem osiem

Auto do obejrzenia 15km na zachód od Poznania, kierunek na Buk.

Cena ładna i okrągła :D : 3666PLN

Fotki tylko 3, bo więcej forum nie pozwala. Reszta zdjęć na @ lub PW.
Załączniki
IMG_1957.jpeg
IMG_1957.jpeg (914.18 KiB) Przejrzano 459 razy
IMG_1943.jpeg
IMG_1943.jpeg (873.22 KiB) Przejrzano 459 razy
IMG_1940.jpeg
IMG_1940.jpeg (840.63 KiB) Przejrzano 459 razy
0 x

Eskimos
Posty: 2
Rejestracja: 31 paź 2012, 02:07
Multipla: JTD 105, '00
Gadu-Gadu: 71761
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Sprzedam Multiplę mk1, 1.9 JTD, 2000r

#2 Post autor: Eskimos » 27 maja 2020, 02:31

Sprzedana.
0 x
Darz Bór!
Eskimos

ODPOWIEDZ