Obrazek

MULTI-KACZE pożegnanie lata 2-4.09

Wiadomość
Autor
radarki
Posty: 794
Rejestracja: 3 mar 2012, 09:07
Multipla: były różne
Lokalizacja: Luboń/k Poznań
x 57

Re: MULTI-KACZE pożegnanie lata 2-4.09

#61 Post autor: radarki » 7 wrz 2016, 22:04

Zgadzam się z Tomkiem, choć nie mieszkaliśmy w domku bo do samego końca nie wiedzieliśmy czy będziemy(tu jeszcze raz BARDZO DZIĘKUJEMY ANI I ADASIOWI ZA GOŚCINĘ :!: :!: :!: ), widziałem domki były czyste i schludne i nie koniecznie muszą mieć łazienkę( była w odpowiednim miejscu z ciepłą wodą i odpowiednią obsługą) są tacy ludzie co płacą krocie za powrót do natury i brak wygód ;) . Na pewno nie robiło by mi to jakiś problemów, liczą się tylko ludzie i atmosfera która panuje, choć niektórzy zamiast się bawić się to narzekają że drogo, że daleko itp... :lol: , co do drogo wjeżdżając na parking w Kołobrzegu próbowaliśmy z Adamem negocjować niższą cenę usłyszeliśmy "taka cena albo wyjazd bo parking i tak zaraz będzie pełen" ,my w niedziele z Darkiem pojechaliśmy na obiad tez tam parkowaliśmy 1h i 3min i tak musieliśmy zapłacić 12zł, to że miasteczko miało być za free ale nie było(to wina dożynek które przeniesiono w inne miejsce) a Adaś utargował 75%ceny to chwała mu za to a do kieszeni tego nie wziął. Podsumowując :Aniu i Adamie jeszcze raz WIELKIE DZIĘKI ZA SUPER SPOTKANIE I ZAJEB..TĄ ZABAWĘ :D :D :D :D Pozdrawiamy i do zobaczyska
P.S zgadzam się z hasłem i tu cytuje :arrow: "Miłośnikom standardów pięciogwiazdkowych mówimy stanowcze "nie" :evil: "
0 x

softart
Klubowicz
Posty: 63
Rejestracja: 7 lut 2012, 22:43
x 1

Re: MULTI-KACZE pożegnanie lata 2-4.09

#62 Post autor: softart » 8 wrz 2016, 18:40

Jak wiadomo na forum, mało piszę :) ale skoro już "zawołano mnie do tablicy". :) Adam nie mnie za co chwalić, uważam, ze skoro zamówiłem nocleg to czy skorzystam czy nie to za niego płacę i basta. Postaram się krótko opisać te spotkanie. Piatkowy przyjazd wieczorny to przywitanie i rozmowy. Sobota wspólny wyjazd do Kołobrzegu,a tam atrakcje rejs statkiem, muzeum, miasteczko westernowe. Parking płatny i co z tego ?, a gdzie teraz się nie płaci za postój ? Rejs statkiem dzięki Adamowi i Ani cena biletu "smiech na sali", drogo ? to zapraszam do Ustki, Darłowa, i innych portów i wtedy można powiedzieć drogo. Miasteczko westernowe miało być darmo, ale nie było i co z tego :) znowu cena biletów dzięki "wrodzonemu wdziękowi Adama", "śmiech na sali" wszystkie atrakcje miasteczka w cenie 2 lodów na patyku. Przyjazd do "centrum zlotowego" a tam stoły pełne, grill pełen, niczego nie brakuje :D Zasługa Gospodarzy i reszty załóg. Dyskoteka dzięki Krisowi zajeb..., pozwolę sobie pochwalić moją córę Agatę, która pamiętała o świecących patyczkach i starała się wszystkie dzieciaki obdzielić mimo braków. Niedziela niespodzianka dla dzieciaków SUPER podziękowania dla Adama, Ani, Rysia, Marylki. Adam i Ania sponton przygotowali poświęcając swój czas i podejrzewam że sporo swoich "układów" nie mówiąc o imprezie dla dzieciaków. Przepraszam, że tak chaotycznie, ale nie lubię się rozpisywać. Jeśli kogoś uraziłem to przepraszam, mam nadzieję że nadal będę zapraszany na spotkania :D. PS Rysiu i Marylko pozdrowienia od mojej Agaty dla "Fiacika".
0 x

Kaczorek
Posty: 1446
Rejestracja: 1 paź 2013, 00:55
Multipla: 1.9jtd105+
Lokalizacja: starogard.zach-pomorskie
x 127

Re: MULTI-KACZE pożegnanie lata 2-4.09

#63 Post autor: Kaczorek » 8 wrz 2016, 19:36

Dziękujemy za miłe wpisy.Należymy do tej grupy ludzi,którzy jak cos obiecują,to tak jak u Pawlaka.....droższe piniędzy.
Dlatego chciałem wszystko wyjaśnić,jak czytam niepotrzebnie,bo multirodzina jest wyrozumiała.Fakt,troszkę nerwów i rodzinnego czasu nas to kosztowało,ale warto było.Ciesze sie ze do spotkania doszło,kilka osób poznaliśmy z innej strony.Na plus oczywiście.
A AGATCE od Artura należy sie wielki buziak od nas i brawa od innych uczestników.Miala takie świecące bransoletki,niee było tego zbyt wiele.Ale kiedy pudełko było puste,a moje gnidy też takie chciały miec(i nie tylko moje)AGATKA BEZ PROBLEMU PODZIELIŁA SIĘ Z RESZTĄ.Na ile mogła,by wszystkich choć troszkę uszczęśliwić.Taka postawa małej dziewczynki naprawdę zasługuje na uznanie.Wielu dorosłych może się od niej uczyć.A przepraszałem,bo jeszcze się taki nie urodził,coby wszystkim dogodził.A swoje żale zachowam dla siebie.Generalnie spotkanie uważam za udane(a jak ma myśleć organizator),a co do kolejnych atrakcji zerknijcie na youtuba.Może sie uda na kolejny zlot.Choć my ze zwględu na moją pracę czasowo odpadamy.Częsc ekip wie jak funkcjonujemy obecnie i jak mało czasu mamy dla siebie jako małżeństwo i rodzina.Dlatego teraz jeszcze bardziej doceniam rolę mojej Ani w organizacji spotkania.A wszystkim panom życzę takiej żonki,patnerki która potrafi zrozumieć chłopa pasje,a nie despotki która na każdym kroku chce być góra.
Ale te życzenia takie troszkę na wyrost,bo wszystkie" użytkowniczki klubowiczki"rozumieją nas-dużych chłopczyków.

Prosze o wstawianie fotek-mamy ich troszkę mało
0 x
661285934

Kaczorek
Posty: 1446
Rejestracja: 1 paź 2013, 00:55
Multipla: 1.9jtd105+
Lokalizacja: starogard.zach-pomorskie
x 127

Re: MULTI-KACZE pożegnanie lata 2-4.09

#64 Post autor: Kaczorek » 8 wrz 2016, 19:59

Specjalnie osobno:
Podziękowanie nowicjuszom BO11.Byli pierwszy raz,nikogo nie znali,ale z miejsca zadeklarowali dostawę suma do Szczecina,nadrabiając kilometry.Dal naszego prawie śwagra,który śmiga mazdą.
0 x
661285934

radarki
Posty: 794
Rejestracja: 3 mar 2012, 09:07
Multipla: były różne
Lokalizacja: Luboń/k Poznań
x 57

Re: MULTI-KACZE pożegnanie lata 2-4.09

#65 Post autor: radarki » 10 wrz 2016, 19:42

Witajcie jakoż że moja małżonka Magda nie miesza się do forum i ie chce nawet nic napisać ta ja muszę.Chodzi o to że chce sklecić małą prezentację (lub inna nazwa fotostory) i tu pojawia się pytania
1.czy macie więcej zdjęć :?: :?: :?:
2.czy osoby widoczne oraz twórcy zdjęć wyrażają zgodę na wykorzystanie ich wizerunku oraz zdjęć :?: :?: :?:
Pozdrawiamy
Radzik i Madzik
0 x

Kaczorek
Posty: 1446
Rejestracja: 1 paź 2013, 00:55
Multipla: 1.9jtd105+
Lokalizacja: starogard.zach-pomorskie
x 127

Re: MULTI-KACZE pożegnanie lata 2-4.09

#66 Post autor: Kaczorek » 11 wrz 2016, 07:32

Od nas macie zgodę na używanie wizerunku i inne czynności z tym związane.
0 x
661285934

Awatar użytkownika
miszczu77
Admin
Posty: 2589
Rejestracja: 21 gru 2009, 18:18
Multipla: Doblo 2006 1.9 Multijet 120KM
Skype: miszczu77
Lokalizacja: Łódź
x 84

Re: MULTI-KACZE pożegnanie lata 2-4.09

#67 Post autor: miszczu77 » 11 wrz 2016, 16:24

Ja wyrażam zgodę a publikację wizerunku i wykorzystanie moich zdjęć.
0 x

Awatar użytkownika
dareQ68
Klubowicz
Posty: 316
Rejestracja: 3 kwie 2013, 21:16
Multipla: 1,9 JTD 120 KM MultiJet 2008
Lokalizacja: Międzychód/ WLKP tel. 607-661-208
x 5

Re: MULTI-KACZE pożegnanie lata 2-4.09

#68 Post autor: dareQ68 » 12 wrz 2016, 13:31

skoro dałem na Forum to i Wam pozwolę ;)
a tak poza tym to gdzie te filmiki kręcone telefonami? chodzi mi o "światło i dźwięk..." dajcie pooglądać coooo...?
0 x
"Cy Tata cyta cytaty Tacyta...?"

Kaczorek
Posty: 1446
Rejestracja: 1 paź 2013, 00:55
Multipla: 1.9jtd105+
Lokalizacja: starogard.zach-pomorskie
x 127

Re: MULTI-KACZE pożegnanie lata 2-4.09

#69 Post autor: Kaczorek » 12 wrz 2016, 14:27

Też bym chętnie obejrzał,ale ja z tych co komputer ich gryzie.Mam dostęp tylko z tableta,na androidzie.A części załóg już prośbe wysłałem.Jeśli możecie,to zgrajcie mi fotki i filmy ze spotkania na cd i wyślijcie na adres domowy.Koszty zwrócę na konto lub przy najbliższym spotkaniu
0 x
661285934

Awatar użytkownika
Darraz
Klubowicz
Posty: 5467
Rejestracja: 21 gru 2009, 14:56
Multipla: BYŁA :-(
Lokalizacja: MOSINA
x 111

Re: MULTI-KACZE pożegnanie lata 2-4.09

#70 Post autor: Darraz » 12 wrz 2016, 15:05

dareQ68 pisze:skoro dałem na Forum to i Wam pozwolę ;)
a tak poza tym to gdzie te filmiki kręcone telefonami? chodzi mi o "światło i dźwięk..." dajcie pooglądać coooo...?
Krótki filmik jest na klubowym facebooku, ale pewnie macie tego więcej na swoich karciochach pamięciochy.
0 x
tel. 691 780 705

ODPOWIEDZ