Obrazek

Mam nadzieję, że forum jeszcze żyje... :)

Chcesz się przywitać? Tutaj możesz napisać swój pierwszy post!
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Marek_B
Posty: 934
Rejestracja: 24 cze 2011, 20:20
Multipla: 1,6 rok 2007
Lokalizacja: Bytom
x 42

Re: Mam nadzieję, że forum jeszcze żyje... :)

#11 Post autor: Marek_B » 21 sty 2020, 17:38

Pytanie w tytule jak najbardziej zasadne, mam wrażenie że forum nieco przycichło ostatnio. Moze to dlatego, że sporo osób pisze na facebook-u zmiast zadawać pytania tu na forum :( :( .
1 x

Awatar użytkownika
malymaly
Klubowicz
Posty: 1121
Rejestracja: 14 gru 2011, 00:03
Multipla: JTDm, 120 KM 2006/ DGC 3,6 '15
Lokalizacja: Bytom
x 17

Re: Mam nadzieję, że forum jeszcze żyje... :)

#12 Post autor: malymaly » 21 sty 2020, 18:21

Radek zwykle kieruje zainteresowanych na forum. Ale fakt grono właścicieli na FB się zwiększa a na forum nie bardzo. Łatwość dostępu do FB to jego przewaga, ale odpowiedzi wielu są błędne. Forum to kopalnia wiedzy, ale trzeba przyjść, zalogować się i jeszcze poszukać. Większość forów przeżywa kryzys, ale to może minie.
1 x

Awatar użytkownika
samul2
Klubowicz
Posty: 2852
Rejestracja: 21 gru 2009, 10:40
Multipla: M-JET 1,9/16v oraz BUSSO V6
Lokalizacja: ŁÓDŹ
x 232

Re: Mam nadzieję, że forum jeszcze żyje... :)

#13 Post autor: samul2 » 21 sty 2020, 19:40

malymaly pisze:
21 sty 2020, 18:21
Radek zwykle kieruje zainteresowanych na forum. Ale fakt grono właścicieli na FB się zwiększa a na forum nie bardzo. Łatwość dostępu do FB to jego przewaga, ale odpowiedzi wielu są błędne. Forum to kopalnia wiedzy, ale trzeba przyjść, zalogować się i jeszcze poszukać. Większość forów przeżywa kryzys, ale to może minie.
No niestety faktycznie, czasy kiedy forum tętniło życiem odeszły do przeszłości. Ja na szczęście nie mam konta na FB, zaglądam tam z "partyzanta" i przyznam Michałowi rację - sporo tam farmazonów. Tutaj było bardziej merytorycznie i dociekliwie, ale nic się nie poradzi, FB jest teraz na topie :?
2 x

radarki
Posty: 794
Rejestracja: 3 mar 2012, 09:07
Multipla: były różne
Lokalizacja: Luboń/k Poznań
x 57

Re: Mam nadzieję, że forum jeszcze żyje... :)

#14 Post autor: radarki » 21 sty 2020, 20:09

Kiedyś zaproponowałem żeby ktoś z FB wszedł na forum to otrzymałem odpowiedź że stojąc w korku szybszy dostęp jest do FB , bo piszesz pytanie i zaraz jest odpowiedź
2 x

Paarys
Klubowicz
Posty: 422
Rejestracja: 31 mar 2016, 20:48
Multipla: JTD, 105 KM, 2000
Lokalizacja: Lublin
x 46

Re: Mam nadzieję, że forum jeszcze żyje... :)

#15 Post autor: Paarys » 22 sty 2020, 08:20

To ja tylko nieśmiało potwierdzę, że zlikwidowałem konto na FB, a tutaj będę do końca świata (raczej mojego :D) i o jeden dzień dłużej, o ile mnie jeszcze ktokolwiek będzie wspominał :D
Jednak wolę forum, bo tu są ludzie, którzy panują nad tym, by farmazonów było jak najmniej. To miejsce było, jest i będzie kopalnią wiedzy o Multipli, tak że zapraszamy do udzielania się i podtrzymywania "życia" tego forum, by nie zamarło jak wiele innych.
Pozdrawiamy!
3 x

Awatar użytkownika
Grze$ku
Admin
Posty: 420
Rejestracja: 21 gru 2009, 01:34
Multipla: JTD, 105 KM, 1999
Skype: wojnarowscy
Lokalizacja: Przemyśl
x 4

Re: Mam nadzieję, że forum jeszcze żyje... :)

#16 Post autor: Grze$ku » 23 sty 2020, 22:01

samul2 pisze:
19 sty 2020, 20:06
Proszę Cię nie ubliżaj Multipli i natychmiast popraw profil. Nie ma Multipli TDI tylko jest JTD !!!!!!!!!!!
Poprawiłem, koleżanka chyba nie wiedziała o co chodzi :D
1 x

Awatar użytkownika
samul2
Klubowicz
Posty: 2852
Rejestracja: 21 gru 2009, 10:40
Multipla: M-JET 1,9/16v oraz BUSSO V6
Lokalizacja: ŁÓDŹ
x 232

Re: Mam nadzieję, że forum jeszcze żyje... :)

#17 Post autor: samul2 » 15 lut 2020, 17:55

Paarys pisze:
22 sty 2020, 08:20
To ja tylko nieśmiało potwierdzę, że zlikwidowałem konto na FB, a tutaj będę do końca świata (raczej mojego :D) i o jeden dzień dłużej, o ile mnie jeszcze ktokolwiek będzie wspominał :D
Jednak wolę forum, bo tu są ludzie, którzy panują nad tym, by farmazonów było jak najmniej. To miejsce było, jest i będzie kopalnią wiedzy o Multipli, tak że zapraszamy do udzielania się i podtrzymywania "życia" tego forum, by nie zamarło jak wiele innych.
Pozdrawiamy!
Dzisiaj tam zajrzałem i myślałem, że się ze śmiechu rozpuknę. Co to się ludzie w "światłych" poradach prześcigają, że aż Michał nie wytrzymał :lol:
0 x

Paarys
Klubowicz
Posty: 422
Rejestracja: 31 mar 2016, 20:48
Multipla: JTD, 105 KM, 2000
Lokalizacja: Lublin
x 46

Re: Mam nadzieję, że forum jeszcze żyje... :)

#18 Post autor: Paarys » 15 lut 2020, 18:19

Eee ee... A no tak, ja tam mechanikiem nie jestem więc radził nie będę, ale z poradami na odległość tak już jest jak z przepowiedniami wróżbitów wszelkiej maści, tudzież jasnowidzów. Otóż jasnowidz dobrze wie, że ludzie nie będą pamiętali wszystkiego, co się nie spełniło... Będą pamiętali tę jedną przepowiednię czy "jasnowidzenie", które pasuje do faktów, które miały ostatecznie miejsce.
Mając na myśli te dobre porady, brałem pod uwagę przede wszystkim "Sprawdzone porady" z działu technicznego. Czasem żałuję, że nie mam zaplecza technicznego i być może umiejętności, wiedzy, by nowe poradniki tworzyć. Może kiedyś...
Żeby czasem znaleźć rozwiązanie problemu, to trzeba przewertować wiele linków. Dobrze, jeśli nie prowadzą na manowce a najbardziej denerwuje, gdy ma się ten sam problem, poprzednik go prawdopodobnie rozwiązał i zamilkł, nie podając rozwiązania.
Wielki szacunek dla tych, co mając wiedzę, doświadczenie i znają temat praktycznie, a nie, że tylko słyszeli, czy przeczytali, i chcą się tym podzielić. Dobrze, że tacy użytkownicy Multipli tu są i chce im się pisać.
2 x

Awatar użytkownika
samul2
Klubowicz
Posty: 2852
Rejestracja: 21 gru 2009, 10:40
Multipla: M-JET 1,9/16v oraz BUSSO V6
Lokalizacja: ŁÓDŹ
x 232

Re: Mam nadzieję, że forum jeszcze żyje... :)

#19 Post autor: samul2 » 15 lut 2020, 20:43

Ja staram się trzymać zasady, że jak się na czymś nie znam, to nie wypisuję farmazonów. Nawet jak mam wiedzę na dany temat, to na odległość też jestem ostrożny w spekulacjach i odradzam laikom branie się za coś o czym nie mają pojęcia, bo można większych szkód narobić. To tak jakby komuś robić masaż przez telefon ;)
0 x

Ewa Szczors
Posty: 6
Rejestracja: 19 sty 2020, 18:34
Multipla: 1.9 JTD, 115 KM, 2004

Re: Mam nadzieję, że forum jeszcze żyje... :)

#20 Post autor: Ewa Szczors » 19 lut 2020, 18:36

Dziękuję, dziękuję :* :)
Ja nie zdążyłam, za późno pojawiłam się na forum :shock:
Spisywałam z dowodu... I też byłam zaskoczona, że co innego na autku a co innego w dowodzie... 😅😁💞
Dopiero uczę się diesli... Zawsze benzynka I trochę nie ogarniam :?
Grze$ku pisze:
23 sty 2020, 22:01
samul2 pisze:
19 sty 2020, 20:06
Proszę Cię nie ubliżaj Multipli i natychmiast popraw profil. Nie ma Multipli TDI tylko jest JTD !!!!!!!!!!!
Poprawiłem, koleżanka chyba nie wiedziała o co chodzi :D
0 x

ODPOWIEDZ