Obrazek

Multipla II 1,9 JTD 2005, 256 tyś przegieg

Wiadomość
Autor
kolobrzezanin
Posty: 7
Rejestracja: 10 lip 2018, 12:49
Multipla: poszukuję

Multipla II 1,9 JTD 2005, 256 tyś przegieg

#1 Post autor: kolobrzezanin » 31 maja 2021, 21:22

Witam wszystkich.

Otóż posiadam Multiplę II, 2005r, 1.9 JTD, 256 tyś przebiegu, a przynajmniej tyle pokazuje licznik. Kupiliśmy ją z żoną w 2018r i od tamtego czasu bardzo dobrze nam służyła, zarówno codziennie dojazdy do pracy jak i wyprawy na drugi koniec Polski. Przez ten okres zrobiony został rozrząd, wymienione sprzęgło z dwumasą, bębny hamulcowe z tyłu, tarcze i klocki z przodu plus standardowo wymiany oleju. Jako że powiększyła się nam rodzina to zmuszeni byliśmy kupić auto z większym bagażnikiem, dlatego też Multiplę chcemy sprzedać. Auto posiada jednak kilka problemów:

- silnik zaczął brać olej. Problem pojawił się kilka miesięcy temu, przy codziennej jeździe po mieście auto wciąga ok. pol litra oleju na miesiąc, natomiast przy wyjeździe w trasę, po przejechaniu 400 km ubyło ponad litr oleju. Silnik pracuje równo i miarowo, nic nie stracił z mocy, turbina chodzi dobrze, auto nie kopci a pod autem brak plam. Nie wiem więc co może być przyczyną.
- elektryka - mianowicie zaczynają się pojawiać problemy z otwieraniem szyb przednich, klimatyzacja włącza się automatycznie przy uruchomieniu nawiewów i nie można jej wyłączyć, chyba że całkowicie wyłączymy nawiew, nie działają niektóre lampki pod pokrętami i przyciskami na desce rozdzielczej
- nie działa przycisk otwierania klapy bagażnika, chciałem go wymontować i okazało się że kiedyś już był naprawiany, posklejany jakaś taśmą. Teraz już umarł kompletnie i wymaga wymiany.
- ogólny stan niektórych plastików czy elementów wnętrza można określić jako zużyty aczkolwiek nie jest jeszcze źle
- na lewych tylnych drzwiach pojawiło się kilka małych ognisk rdzy, poza tym rdzy na aucie brak
- trochę rys, wgnieceń, jak w aucie które już swoje lata ma

Poza tym, samochód mechanicznie sprawny, nigdy nie miałem problemów z odpaleniem czy jakichkolwiek przygód. Nic nie stuka, auto hamuje i przyśpiesza tak jak powinno.

Założone są opony Dębica Navigator 2, wielosezonowe, kupione w 2018r. Są w bardzo dobrym stanie.

Auto było sprowadzone z Francji przez poprzedniego właściciela. Prawie na pewno brało udział w jakiejś kolizji bo już przy kupnie widziałem ślady przeprowadzonych napraw, ale wszystko zostało zrobione na tyle dobrze, że je kupiłem i nie żałuje. Przez ten czas naprawdę dzielnie nam służyło.

Do obejrzenia w Kołobrzegu.
Cena: 4300, do negocjacji

Zdjęcia auta do obejrzenia tutaj: https://photos.app.goo.gl/YQuzLWM1fN7FYyDs5
0 x

ODPOWIEDZ