Obrazek

Uwaga, Bomba okazja

Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Brzózka
Posty: 1142
Rejestracja: 21 lut 2012, 11:06
Multipla: Była MK1 jest MK2 i CC 704
Lokalizacja: SBL-Powiat Bieruńsko Lędziński
x 31

Uwaga, Bomba okazja

#1 Post autor: Brzózka » 1 wrz 2012, 17:08

Uwaga na to ogłoszenie!!!!
http://otomoto.pl/fiat-multipla-04-lift ... 03350.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Jeden z kolegów poprosił mnie bym rzucił okiem na ten egzemplarz, ponieważ mieszkam dość blisko Bielska, postanowiłem sprawdzić tą mega-okazję.
Na ogłoszeniu nawet nie jest tak źle, ale to co zobaczyłem na miejscu to siok :shock:

Foto wykonane przeze mnie.
Obrazek

Obrazek

Gdyby ktoś miał problem z dostrzeżeniem multipli w tym złomie to przepraszam, ale nawet nie można było podejść i przyjrzeć się z bliska.
Na podstawowe pytanie, czy są chociaż dwa kluczyki, w odpowiedzi usłyszałem:
"a kto to może wiedzieć, może są, może nie ma w ogóle..." dalsze pytania uznałem za zbędne.
Acha, jeszcze stały tam dwie MK I, jedna srebrna, druga jagodowa i też tak zaciepane.
0 x

Awatar użytkownika
malymaly
Klubowicz
Posty: 1121
Rejestracja: 14 gru 2011, 00:03
Multipla: JTDm, 120 KM 2006/ DGC 3,6 '15
Lokalizacja: Bytom
x 17

Re: Uwaga, Bomba okazja

#2 Post autor: malymaly » 2 wrz 2012, 19:16

Tak to właśnie handlarze traktują auta, rzucają nimi jak baba mięsem w sklepie. To tylko towar. Dla nas inwestycja życia. Choć ja mam z komisu i póki co nie mogę marudzić. Znajomemu życzę wytrwałości w poszukiwaniach.
0 x

Awatar użytkownika
Darraz
Klubowicz
Posty: 5467
Rejestracja: 21 gru 2009, 14:56
Multipla: BYŁA :-(
Lokalizacja: MOSINA
x 111

Re: Uwaga, Bomba okazja

#3 Post autor: Darraz » 7 lis 2012, 04:45

Teraz bombowa okazja ode mnie:

Obrazek

Jak widać na załączonym obrazku auto wyposażone w sekwencyjną skrzynię biegów. Uaaauuu (lub "wow"), będą łopatki przy kierownicy - pomyślałem. Fotki wnętrza wskazują, że jednak lewarek od mieszania biegami wygląda zwyczajnie, a łopatki to dzieci sprzedawcy do zabawy w piaskowniy sobie pożyczyły... ale nie o to chodzi.
Sprzedający strzelił także fotkę dokumentującą przebieg:

Obrazek

344775? W ogłoszeniu napisano, że 230000.
Chyba zdjęcia robiono przed cofaniem licznika. Może się jednak mylę - auto jest sprowadzane z Austrii i jeżeli jest jakiś "kilometr austriacki", który odpowiada 667 "zwykłym" metrom wtedy wszystko by się zgadzało :-)
Link do ogłoszenia poniżej:
http://otomoto.pl/fiat-multipla-C26757789.html" onclick="window.open(this.href);return false;
0 x
tel. 691 780 705

Awatar użytkownika
bibel7
Posty: 45
Rejestracja: 15 sie 2010, 09:48
Multipla: JTD, 105 KM, 2001
Lokalizacja: LUBOŃ

Re: Uwaga, Bomba okazja

#4 Post autor: bibel7 » 7 lis 2012, 20:37

Poduszka powietrzna na kierownicy wymieniona,więc raczej nie do końca taki bezwypadkowy.A ztym licznikiem i przebiegiem :lol: :lol: :lol: Niezła wajcha.Nic tylko kupić hahaha
0 x

ODPOWIEDZ