Obrazek

CO MNIE ZACHĘCA DO UCZESTNICTWA W ZLOCIE

UCZESTNICTWO W ZLOCIE UZALEŻNIAM OD:

1. lokalizacji zlotu - preferuję pobyt w nowych miejscach i możliwość zwiedzania, uczestniczenia w lokalnych atrakcjach.
50
36%
2. dobrego towarzystwa - preferuję rodzinną atmosferę - miejsce i lokalne atrakcje mają dla mnie drugorzędne znaczenie.
36
26%
3. poniesionych kosztów - koszty są dla mnie głównym kryterium i od nich uzależniam czy uczestniczę w zlocie w ogóle, lub biorę udział w proponowanych atrakcjach.
34
25%
4. zloty mnie nie interesują, bądź mają niewielkie znaczenie i może się wybiorę przy "sprzyjających warunkach".
17
12%
 
Liczba głosów: 137

Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
yach
Posty: 478
Rejestracja: 20 paź 2010, 17:58
Multipla: JTD 105KM 1999
Gadu-Gadu: 1775328
Skype: bandarudego1
Lokalizacja: Konin
x 1

Re: CO MNIE ZACHĘCA DO UCZESTNICTWA W ZLOCIE

#21 Post autor: yach » 17 kwie 2011, 23:36

Kolego walenski45, wraz z koleżankami i kolegami robiliśmy wiele by zlot odbył się w innym miejscu. Należy jednak pamiętać, że tak Klub jak i Stowarzyszenie ma pewną strukturę i od osób z zarządu obojętne, którego z tych gremiów oczekiwaliśmy zrozumienia, aprobaty i zielonego światła dla naszych poczynań. Niestety na sygnalizatorze było CZERWONO :(
Piszesz: "Kolego yach cieszy mnie takie podejście do sprawy rozumie że wsio zrobisz by zlot był w nowym miejscu już dziś Cię popieram i jestem na tak jako uczestnik". Czy to oznacza, że nie Zamierzasz Być jego organizatorem?
0 x
Ekipa Yachy
DOOZY
wewnętrzne ACH! i zewnętrzne WOW!

Awatar użytkownika
walenski45
Posty: 606
Rejestracja: 21 gru 2009, 05:28
Multipla: Jtd 1999
Gadu-Gadu: 7475580
Komunikator Tlen: wale-nski
Skype: walenski1
Lokalizacja: Łódż tel 501 045 320 tpsa +48 0426488862
Kontakt:

Re: CO MNIE ZACHĘCA DO UCZESTNICTWA W ZLOCIE

#22 Post autor: walenski45 » 17 kwie 2011, 23:44

I znowu złe to rozumiesz ja zawsze sercem i duszą jestem za dla dobra miłego spotkana i zawsze co trza pomoc dam nawet dorzucę tylko by było rodzinnie i oto chodzi po to tam jadę dla spotkania z ekipami dziś wiele dzieci mówi mi witam cie czy nie oto chodzi.Na dzień dzisiejszy ankieta to potwierdza.KOSZTY CZY + Towarzystwo daje do myślenia. No pozostają jeszcze założenia uczestników którzy głosowali na zlocie by jeden był stały Zlot co roku w tym samym miejscu i ostatnia sobota Czerwca ja stosuje się do wytycznych.
Ostatnio zmieniony 18 kwie 2011, 00:09 przez walenski45, łącznie zmieniany 3 razy.
0 x
1.9 JTD Czarna Perła
walenty45@neostrada.pl
Skype: walenski1 Obrazek
gg:7475580 Obrazek

Awatar użytkownika
yach
Posty: 478
Rejestracja: 20 paź 2010, 17:58
Multipla: JTD 105KM 1999
Gadu-Gadu: 1775328
Skype: bandarudego1
Lokalizacja: Konin
x 1

Re: CO MNIE ZACHĘCA DO UCZESTNICTWA W ZLOCIE

#23 Post autor: yach » 17 kwie 2011, 23:54

Aj, zrobiły się nocne Polaków rozmowy :) .
Miło, że wszystkim nam zależy na tym samym, choć wizje jak to realizować jak "widzę", mamy różne.
Tym optymistycznym akcentem należy się pożegnać /mamy już roboczy poniedziałek/.
0 x
Ekipa Yachy
DOOZY
wewnętrzne ACH! i zewnętrzne WOW!

Awatar użytkownika
walenski45
Posty: 606
Rejestracja: 21 gru 2009, 05:28
Multipla: Jtd 1999
Gadu-Gadu: 7475580
Komunikator Tlen: wale-nski
Skype: walenski1
Lokalizacja: Łódż tel 501 045 320 tpsa +48 0426488862
Kontakt:

Re: CO MNIE ZACHĘCA DO UCZESTNICTWA W ZLOCIE

#24 Post autor: walenski45 » 17 kwie 2011, 23:58

DLA Tego cieszy mnie że kolega będzie w Borkach i przekona innych do swego zdania, decyzje zapadają wedle uczestników zlotu tu na forum to zawsze sondaż tam zapisane w protokole.I spytam się czego mam się trzymać. Zawsze mówili głos na żywo to to i tak trzymam a jak głosowali na ten rok wszyscy uczestnicy znają. A ja tylko realizuje to co sami żeście wytyczyli na Zlotach przez głosowanie. Było to omawiane głos na zlocie a nie na forum prawda niech z obecnych na zlocie dziś powie inaczej to zgłupieje.Jak pamiętam kol, Miszczu 77 był obecny przy głosowaniach dziś mię to dziwi trochę tam zapadają decyzje w sprawie naszych poczynań. Nie przez forum gdzie wypowiada się ekipa która np. nigdy nie będzie bo ......Np kolega Szaman wiele wymagał i co na żywo wyszło. Powiecie że nie było takiego głosowania i dyskusji to tu czy głos na żywo czy przez forum Bo naprawie czuje się jak jaki dyktator obrońca BOREK naprawdę dojadę wszędzie to już chyba udowodniłem. Dziś jakieś bojkoty nawet ci co mają chęć pomóc w czymś stają z boku bo poco narazić się na krytykę innych i oto chodziło wam by był zawsze był problem a nie wspólne rozwiązanie tematu . PROSZĘ zastanówcie się co dalej i tu wyraźcie swe zdanie to jest dobrowolne stowarzyszenie w klubie a nie na silę . Jesteś obecny na spotkaniach decydujesz podglądasz co się dzieje dopasowujesz się do większość ona wygrywa ma głos i nie zawsze jest jak ty chcesz. NIE zakładaliśmy tego klubu przez internet tylko na spotkaniach czy zlotach, na Czechów nie patrzcie tam się płaci za udział nie małą sumkę to już nas dzieli trza zrobić to naj mniejszym kosztem w dzisiejszych czasach. Dlaczego ten termin bo koniec szkoły a jeszcze nie wakacje i tu jest trochę luzu tak decydowali wszyscy Borki bo w miarę blisko dla wszystkich to są wasze słowa obecnych fizycznie na zlotach A TERAZ CO inne zdanie.
0 x
1.9 JTD Czarna Perła
walenty45@neostrada.pl
Skype: walenski1 Obrazek
gg:7475580 Obrazek

Awatar użytkownika
Darraz
Klubowicz
Posty: 5467
Rejestracja: 21 gru 2009, 14:56
Multipla: BYŁA :-(
Lokalizacja: MOSINA
x 111

Re: CO MNIE ZACHĘCA DO UCZESTNICTWA W ZLOCIE

#25 Post autor: Darraz » 18 kwie 2011, 06:17

walenski45 pisze:Bełchatów jak w Koninie kopalnia Maszyny naj w świecie, górka usypana sztucznie i tam skocznia wyciąg itp . Sam Tomaszów wiele nie widzieli a Wolibórz jak zamek czy katedra itp {..} sam Piotrków Trybunalski i jego starówka.To wsio prawie w zasięgu 10 km no Bełchatów 15 km.
A miało być tylko wyrażanie własnego zdania co do powodów uczestnictwa w zlocie... ale nikt nikogo nie ukzyzował więc może konstruktywny spór coś wniesie dobrego.
Co do części wypowiedzi Walentego - jeżeli są nowe miejsca, w których uczestnicy tegorocznego zlotu w Borkach jeszcze nie byli warto by było przyjrzeć im się bardziej szczegółowo (znaleźć strony internetowe, ceny biletów jeżeli trzeba gdzieś opłacić wstęp). Uczestnicy tegorocznego zlotu będą mieli szansę na to, by sobie jakąś opcję zwiedzania wybrać a być może pojawi się jeszcze ktoś nowy widząc, że jakiś plan na zlot już powstał. Program zlotu przecież nie jest po to, by ludzi zmuszać do kurczowego trzymania się go, ale pozwala się zorientować "w menu" imprezy. Uczestnicy, którzy należą o tych nastawionych na "turystykę" będą usatysfakcjonowani, a jeżeli ich jeszcze wśród uczesników nie ma, to może się jeszcze zdążą skusić.
Jeszcze trochę i kończę swoją propozycję plakatu a w niedługim czasie na naszej stronie trzeba by umieścić jakąś informację o Borkach (jak chętnych nie będzie to też ją wrzucę - tak się specjalnie nie palę, bo trochę poza tegorocznym zlotem jestem a poza tym jeżeli chodzi o wyszukiwanie atrakcji - łatwiej tym, którzy mieszkają w pobliżu coś zaproponować).
0 x
tel. 691 780 705

Awatar użytkownika
tazz67
Posty: 376
Rejestracja: 13 sty 2010, 07:27
Multipla: JTD 105 KM 2000
Lokalizacja: Barcin
x 4

Re: CO MNIE ZACHĘCA DO UCZESTNICTWA W ZLOCIE

#26 Post autor: tazz67 » 18 kwie 2011, 06:48

Zaznaczyłem 1 jednak odp. 2 i 3 jest równie ważna. U mnie dochodzi jeszcze jeden temat, terminy, gdyż w sezonie mam napięty terminaż z innego powodu.
0 x
tel: 602438775 - Fred

Awatar użytkownika
krezo
Posty: 250
Rejestracja: 24 gru 2009, 14:27
Multipla: 1.9 JTD 2000r
Lokalizacja: Kielce

Re: CO MNIE ZACHĘCA DO UCZESTNICTWA W ZLOCIE

#27 Post autor: krezo » 18 kwie 2011, 20:54

Zaznaczyliśmy odpowiedz 2 bo dla nas najważniejsze jest spotkanie z ludzmi z którymi dobrze się czujemy,bawimy,i mamy wspólne tematy.Wiadomo że pieniądze dużo znaczą a my nie jesteśmy ludzmi zamożnymi jednak wiedząc o zlocie zawsze staramy się odłożyć większe lub mniejsze pieniądze na ten cel.Co do wycieczek jak są to dobrze jak niema też może być. Zawsze mam szacunek dla organizatorów zlotów bo to jest niezła harówka.Proponuje wszystkim krytykom zorganizować zlot a potem krytykować organizatorów!!!!Pozdrowienia ekipa Krezo.
0 x
Mulcia1.9JTD2000r 110km
5 siedzeń+lodówka

Awatar użytkownika
miszczu77
Admin
Posty: 2589
Rejestracja: 21 gru 2009, 18:18
Multipla: Doblo 2006 1.9 Multijet 120KM
Skype: miszczu77
Lokalizacja: Łódź
x 83

Re: CO MNIE ZACHĘCA DO UCZESTNICTWA W ZLOCIE

#28 Post autor: miszczu77 » 18 kwie 2011, 21:40

walenski45 pisze:Miszczu 77 był obecny przy głosowaniach dziś mię to dziwi trochę tam zapadają decyzje w sprawie naszych poczynań.
Żadnego głosowania w tej sprawie nie było, ponieważ parę osób stwierdziło, zresztą niezgodnie z prawdą, że Borki są wpisane do statutu i nie da rady tego zmienić i mają być dożywotnio. Temat został zamknięty i żadna dyskusja się nie odbyła. W późniejszej ankiecie na forum okazało się, że jednak większość osób jest jednak za zmiennymi lokalizacjami zlotów letnich. Temat oczywiście znowu został odsunięty na bok, a osoby, które chciały się zaangażować w organizację, zostały namówione do rezygnacji z tego pomysłu.
walenski45 pisze:
KOLEGO miszczu77 tu mię zaskoczyłeś bo np, Bełchatów jak w Koninie kopalnia Maszyny naj w świecie górka usypana sztucznie i tam skocznia wyciąg itp . Sam Tomaszów wiele nie widzieli a Wolibórz jak zamek czy katedra itp czyli swego nie znasz a czyje....A sam Piotrków Trybunalski i jego starówka.To wsio prawie w zasięgu 10 km no Bełchatów 15 km.
Proszę o pokazanie trasy, według której Piotrków a zwłaszcza Bełchatów są o 10 lub 15 kilometrów od Borek. Tomaszów poza niebieskimi źródłami nie ma zbyt wielu atrakcji, ale ile razy można tam jeździć. Wolibórz natomiast leży koło Kłodzka i nie ma tam większych atrakcji. Może chodziło o Wolbórz, ale tam znowu zamku nie ma (był, ale się nie zachował).

Myślę, że nie o to chodzi, żeby uczestnicy sobie sami musieli wyszukiwać okolicznych atrakcji. Moim zdaniem powinny być przedstawione w planie zlotu rzeczy warte zwiedzenia w okolicy i powinna być wyznaczona osoba, która te rzeczy pokaże. Jeżeli ktoś ma chęć zobaczyć atrakcje, to je zobaczy, a jak nie ma ochoty, to po prostu zostanie w ośrodku.
Na tę chwilę wygląda to tak, że impreza zorganizowana jest na zasadzie "przyjedźcie do Borek na cztery dni, a jak chcecie coś ciekawego zobaczyć, to sami sobie poszukajcie". Powinniśmy dążyć do tego, aby zadowolić jak największą liczbę osób, zarówno lubiących wypoczynek w ośrodku, jak i tych lubiących zwiedzać. Jak na razie myśli się tylko o tych pierwszych.
0 x

Awatar użytkownika
walenski45
Posty: 606
Rejestracja: 21 gru 2009, 05:28
Multipla: Jtd 1999
Gadu-Gadu: 7475580
Komunikator Tlen: wale-nski
Skype: walenski1
Lokalizacja: Łódż tel 501 045 320 tpsa +48 0426488862
Kontakt:

Re: CO MNIE ZACHĘCA DO UCZESTNICTWA W ZLOCIE

#29 Post autor: walenski45 » 19 kwie 2011, 18:21

Naprawdę tu chyba chodzi o co inne, głosowanie było w Borkach potem Kokotku kto był zna temat ale jak widzę tamto jest nie warze. Jak dobrze myślę kolega Pepcio pisał ankieta była by zgłoszona na zlocie propozycje zmian oraz alternatywą dla Borek gdyby co było realne zagrożenie całkowite zamknięcia ośrodka a nie by na dzień dzisiejszy wdrożyć zmiany - więcej tego tematu nie będę powtarzał. Mamy Stowarzyszenie zarejestrowane i co wszelkie zmiany czy propozycje będziemy załatwiać przez internet, czy swoim udziałem w zebraniach. Na dziś internet to sondaż, poparcie wniosku dla zgłoszenia na zebraniu. A głosowanie i kluczowe omawianie na żywo ( nie chce biegać po sondach jak ktoś z internetu uzna że to jest ważne przykładów nie trza szukać mamy doświadczenie z bractwem) dalszą dyskusje uważam za zrobieniem wszystkiego by zlot w Borkach nie odbył się ( jakie ja mam prawo zmienić decyzje czy wynik głosowania) praktycznie z zarządu uczestniczą dwie osoby zawsze można to obalić, czeka nas jeszcze dużo pracy i szukania rozwiązań by śmiało można było podejmować. Przybądźcie na zebranie w Borkach zapiszmy wszelkie zmiany w protokołach to tylko jeden dzień parę godzin będzie temu poświęcony uczestnicy mogą wszystko jak wiemy ze zmianą władz Stowarzyszenia włącznie bardzo zapraszam, ja widzę sam straciłem wigor . Ale na dzień dzisiejszy przez internet w kluczowych sprawach Stowarzyszenia nic nie zdziałamy a Zlot taką range posiada.
Sonda Daraza jest próbą zgłoszenia wniosku na zebraniu za którą i ja sam jestem. Więc proszę o liczne przybycie na te parę minut Zebrania jak i apeluje o poważne decyzje które są realne to jest miejsce na te tematy.
0 x
1.9 JTD Czarna Perła
walenty45@neostrada.pl
Skype: walenski1 Obrazek
gg:7475580 Obrazek

Awatar użytkownika
kraklew
Posty: 398
Rejestracja: 9 sty 2010, 21:11
Multipla: JTD, 115 KM, 2003
Gadu-Gadu: 1386721
Skype: leszekmaty
Lokalizacja: Kraków-Urocze
Kontakt:

Re: CO MNIE ZACHĘCA DO UCZESTNICTWA W ZLOCIE

#30 Post autor: kraklew » 19 kwie 2011, 18:55

Rezerwujemy już kwatery na VIII Zlot w Borkach, ale jak do tej pory nie zaprezentowano programu pobytu. Czy program będzie zawierał jakieś nowe elementy, czy będzie powielenie schematu z 2-ch lat poprzednich ? Może program VIII Zlotu Krajowego w Borkach zachęci do uczęstnistwa nowych kandydatów, czy klubowiczów, jak i stałych bywalców i chetnych do udziału z poza naszych granic.
0 x
Potrzebujesz pomocy a jesteś w mojej okolicy, pomogę:
holowanie, kabelek, wulkanizacja, kawa,herbata,internet
tel.: 501 731 003

ODPOWIEDZ