Obrazek

17 Zlot Fiata Multipla - Mikorzyn. Wrażenia po zlocie.

Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
samul2
Klubowicz
Posty: 2852
Rejestracja: 21 gru 2009, 10:40
Multipla: M-JET 1,9/16v oraz BUSSO V6
Lokalizacja: ŁÓDŹ
x 232

Re: 17 Zlot Fiata Multipla - MIKORZYN 3-5.06.2016r.

#51 Post autor: samul2 » 8 cze 2016, 16:18

Jendrula65 pisze: Na koniec jeszcze informacja iż personel ośrodka w Mikorzynie był zachwycony zlotem. Jesteśmy tam mile widziani i możemy ponownie wracać, choć na początku z niepokojem podchodzili do zlotu.
Pozdrawiam :lol: :lol: :lol:
Personel był zachwycony zlotem? Ja nie byłem zachwycony personelem ;) . Z niepokojem podchodzili do zlotu? A nie niepokoiła ich ta pijana i obrzygana hałastra z namiotu zaczepiająca nasze dzieciaki? Organizatora nie poinformowali o "obcych" imprezach podczas naszego zlotu. Nie po to wykupujemy cały ośrodek, żeby ktoś obcy się kręcił. Nawet był problem po powrocie z Konina z zaparkowaniem naszych aut. U mnie mają gruby minus, bo jeszcze parę innych niuansów było. Ale przy ogólnym plusie to nie taki duży minus :lol: Ogólnie jak zawsze za krótko, dobrze , że spontony są w planach.

PS. Pan cieć rzeczywiście uprzejmy ,to fakt. :lol:
0 x

Radziu
Klubowicz
Posty: 42
Rejestracja: 20 maja 2016, 22:13
Multipla: JTD 115KM 2006
Gadu-Gadu: 53857795
Lokalizacja: Lubanie koło Ciechocinka
Kontakt:

Re: 17 Zlot Fiata Multipla - Mikorzyn. Wrażenia po zlocie.

#52 Post autor: Radziu » 8 cze 2016, 20:48

Jestem pozytywne zaskoczony zlotem. Bardzo fajna atmosfera było miło mi Wszystkich poznać. Takie spotkania według mnie są najlepsze bywałem już swoją Multi na różnych zlotach ale one nawet nie dorownuja temu w Koninie. Na Tym spotkaniu można ze wszystkimi porozmawiać a nie jak na innych zlotach słyszę tylko krytykę na temat samochodu. Mógł bym jeździć pasatem lub golfem jak wszyscy ale jeżdżąc multipla czuję się w pewnym sensie wyjątkowy i wyrozniam się.
Także dziękuję Jendrula65 rozmawiało się jak byśmy się znali już od lat. Choć jestem młody to szybko znalazłem ze wszystkimi dobry kontakt.
Dziękuję za zlot. :)
Stworzyłem swój filmik ze zlotu moze nie jest idealne i nie oddaje atmosfery ze zlotu ale coś pokazuję dla nieobecnych.
https://youtu.be/EhdavC_colg
0 x

Awatar użytkownika
komar
Posty: 419
Rejestracja: 13 sie 2012, 18:43
Multipla: 1,6 lpg 103km,2002
Lokalizacja: Nowy Targ
x 9

Re: 17 Zlot Fiata Multipla - Mikorzyn. Wrażenia po zlocie.

#53 Post autor: komar » 8 cze 2016, 21:07

Cordis pisze:
Widzicie tam Wam pozazdrościlam że kupiłam multiple ;)
Ukradłam z garażu :lol:
przyznaj się, że nie zamkłaś garażu jak jechałaś na zlot i ktoś Ci ją podrzucił :lol:
0 x

Awatar użytkownika
Cordis
Posty: 670
Rejestracja: 4 lis 2015, 09:36
Multipla: JTD, 115 KM, 2005
Skype: vecordiaa
Lokalizacja: KCH / Małopolska
x 10
Kontakt:

Re: 17 Zlot Fiata Multipla - Mikorzyn. Wrażenia po zlocie.

#54 Post autor: Cordis » 8 cze 2016, 21:24

To całkiem możliwe. Fabi nie było to i garaż był otwarty :D :lol:
0 x
787-537-262 Diabeł - nie kobieta ;) :twisted:

Awatar użytkownika
ksiazelech
Klubowicz
Posty: 2762
Rejestracja: 30 lip 2010, 19:30
Multipla: JTD 138KM 2002r.
Skype: ksiazelech
Lokalizacja: RYBNIK (Śląskie)
x 50

Re: 17 Zlot Fiata Multipla - Mikorzyn. Wrażenia po zlocie.

#55 Post autor: ksiazelech » 9 cze 2016, 14:18

No to i ja jako spóźnialski ;) dziękuję wszystkim za wspaniałą integrację z nowymi jak również starymi bywalcami zlotów. :) Zabawa oraz integracja była wspaniała. :) Oby więcej takich zlotów było. :) Dziękuję organizatorom którzy ogarniali taką rzeszę samochodów. :)
0 x
Fiat Multipla 1,9 JTD 138KM 2002r. ciemna zieleń
Były; 126p/CC700/Tico+LPG/Siena1,6 16V 101KM+LPG
Marea Weekend 1,9 TD 100KM

klima1982
Posty: 110
Rejestracja: 18 lut 2014, 03:55
Multipla: benzyna-lpg 1.6 103KM 1999
Lokalizacja: Sosnowiec
x 3

Re: 17 Zlot Fiata Multipla - Mikorzyn. Wrażenia po zlocie.

#56 Post autor: klima1982 » 10 cze 2016, 20:06

My dopiero 3 godziny temu dotarlismy do domu zwiedzalismy okolice i mielismy maly urlopik :D Dziekujemy organizatorom za super zlot bylo extra .Dziekujemy wszystkim ekipom bez was ten zlot nie byl by tak zajefajny :D I tak jak wiekszosc uwazam ze zlot byl za krótki.Do zobaczenia na najblizszym spontanie juz nie mozemy sie doczekac .Dziekujemy wszystkim za mile spedzony weekend .
0 x

Awatar użytkownika
Darraz
Klubowicz
Posty: 5467
Rejestracja: 21 gru 2009, 14:56
Multipla: BYŁA :-(
Lokalizacja: MOSINA
x 111

Re: 17 Zlot Fiata Multipla - Mikorzyn. Wrażenia po zlocie.

#57 Post autor: Darraz » 11 cze 2016, 07:06

Wreszcie mam chwilę, żeby coś napisać z mojego punktu widzenia, bo na pewno inaczej widziałem zlot niż większość jego uczestników.
Najbardziej podobał podobał mi się niedzielny rejs, bo odbył się bez mojego zaangażowania - zapłacone, kapitan wiedział dokąd płynąć i kiedy zawrócić. Nawet trochę materiału filmowego zdołałem nakręcić przez co o tą część filmowej relacji ze zlotu nie muszę się martwić.
Okazało się też, że dosyć fajnie wyglądało zadymienie bulwarów, ale nie z miejsca, w którym stałem z Moto Doradcą. Z drona, którego posłał w przestrzeń powietrzną Jakimiuczek widok wręcz rewelacyjny. Dron mógł polatać, bo W KOŃCU DOPISAŁA NAM POGODA. Moim zdaniem byłą idealna, a chwilowa burza która zahaczyła o ośrodek była fajnym akcentem, który potwierdził regułę, że zlot Multipli bez deszczu nie może mieć miejsca.
Nie spodziewałem się tak dużej ilości samochodów. W niedzielę wręczałem ochroniarzowi81 numerek 68 i myślałem, że tyle Multipli i maszyn sympatyków pojawiło się na zlocie. W sobotę w ośrodku była jednak jeszcze jedna Multipla (kociewie), a Maciej nie odebrał numerka. Zalatany byłem, sam na wręczenie numerka nie wpadłem, bo się z Maciejem nie widziałem. Na dodatek się okazało, że tą ilość pojazdów przewidziała Angelika z ekipy muuuucia123 (konkurs na facebooku).

Obrazek

Na plus wyszło oświecanie ludu w temacie wiedzy o istnieniu klubu. Zawsze znajdzie się jakiś łoś, który nawet przed 25 spotkaniem zapyta, czy "z tym zlotem to na serio", ale dzięki popularności wydarzenia na Facebooku, sporej oglądalności materiału umieszczonego przez Waldka Florkowskiego (Moto Doradca) czy filmu, który się składa a dotyczy "paździerza" Tomka (ekipa plus48 na fb). Czekamy też czy powstanie coś z pobytu na naszym zlocie dziennikarzy z portalu gazeta.pl.
Bardzo na plus policja. Niesamowicie sympatyczni ludzie, mieli ochotę współpracować. Pani Kasia - super kontakt z dziećmi, przywiozła nawet ze sobą okulary, po których założeniu czuć się można jak po grubszej imprezie, ale... nie wystarczyło nam czasu, żeby się pobawić w slalom na bulwarach. Nie było też miejsca, żeby rozegrać wyścigi Multipli - w planach było inne ustawienie samochodów. Niestety za mało nas było (w temacie organizatorów), żeby zabezpieczyć wszystkie ważne momenty na zlocie i nie wszystko poszło idealnie - między innymi rozstawienie maszyn na bulwarach. Wiem, że nie wszyscy byli zadowoleni z efektu pracy policjantów, ale to tylko skutek pracy "góry". Prawie 60 samochodów to kolumna o długości około 500m. Nie ma takiej opcji, pan Tomek i Krystian (na motocyklach) dali radę wszystko ogarnąć chociażby mieli w papierach mistrzostwo kraju w zakresie wykonywania swoich obowiązków.
Wspomniałem wcześniej o materiale ze zlotu i o tym, że w niedzielę dałem radę sam trochę ponagrywać. Niestety z piątku i soboty materiałów mam niewiele. W piątek do Lichenia nie jechałem, podczas tego wypadu w ośrodku mieliśmy co robić. Wydawało się, że ekipy, które wziął "na plecy" Yachu wyjechały z ośrodka tylko na chwilę. Czas zasuwał w tempie ekspresowym. Z soboty mam materiał z drona Jakimiuczka, jest też piątkowy powrót z Lichenia. Będę miał też sporo nagrań od ekipy Samul2, płytkę z filmami obiecał też alpitlum. Mimo tego jest to ciągle mało. Wiem, że na pewno nie da się skorzystać z wszystkich nagrań. Najtrudniej znaleźć te, które są rejestrowane "spokojną ręką". Czasem są problemy z jakością, bywa, że część nagrań nie pasuje po prostu do pomysłu na zlotowy film. Zawsze sporo materiału odpada - najlepiej wiedzą to ci, którzy profesjonalnie się takimi rzeczami zajmują. Tomka przy plaży w sobotę przetrzymali dwie godziny, a gotowego materiału wyjdzie pewnie z 5 minut.

Obrazek

Szkoda, że dzieciaki po przyjeździe do ośrodka z Konina nie miały jakichś zaplanowanych zajęć. Nieraz podbiegały do mnie i pytały czy będzie coś dla nich. Niestety jedyne co mogłem zrobić, to rozdać puzzle, które przygotowałem przed zlotem. To akurat sprawa trochę przykra, bo jeszcze przed zlotem odzywałem się na forum w temacie pomocy - sam przecież nie jestem w stanie ogarnąć wszystkiego. Wziąłem ze sobą SERSO, nagrody też kupiłem dla najlepszych, tylko poprowadzić konkursu nie było komu, więc kombinować innych atrakcji "na bieżąco" nawet już nie próbowałem.
Na temat samego ośrodka - słyszałem opinie i bardzo pozytywne i negatywne. W zależności pewnie od tego, czy komuś niektóre sytuacje mniej lub więcej dokuczyły. Jeżeli chodzi o moje własne - zakwaterowanie na plus, stosunek ceny do jakości wypadł dobrze, na plus śniadania i obiad. Smaczne, a na śniadania nie spodziewałem się tak urozmaiconego bufetu. Sobotnia impreza integracyjna "obcych" faktycznie mogła niektórych wkurzyć, sam natknąłem się na "dżentelmena" szczającego w krzaki i niekoniecznie dobrze ukrywającego się z tą czynnością. Dla mnie ośrodek mim wszystko do zapamiętania na przyszłość, chociaż wydaje mi się, że Gwarek (od niedawna, bo wcześniej nazywał się Verano) byłby lepszy ze względu na większą ilość miejsc. Na pewno jednak należałoby wyciągnąć wnioski z incydentów, które miały miejsce i trochę inaczej z ośrodkiem rozmawiać, gdyby się nam kiedyś w te okolice ponownie chciało zawitać.
Czekam na kolejny zlot. Na pewno będzie i na pewno nie będę organizatorem, chociaż jakiś konkurs na pewno zrobię :-D
0 x
tel. 691 780 705

Awatar użytkownika
Cordis
Posty: 670
Rejestracja: 4 lis 2015, 09:36
Multipla: JTD, 115 KM, 2005
Skype: vecordiaa
Lokalizacja: KCH / Małopolska
x 10
Kontakt:

Re: 17 Zlot Fiata Multipla - Mikorzyn. Wrażenia po zlocie.

#58 Post autor: Cordis » 11 cze 2016, 14:08

Mój mąż ma film jak wracacie z bulwarow ( zajechalismy wcześniej specjalnie) jak wróci mogę podesłać
0 x
787-537-262 Diabeł - nie kobieta ;) :twisted:

Awatar użytkownika
Jendrula65
Posty: 1315
Rejestracja: 5 lip 2011, 20:46
Multipla: 1,9 MJT 120KM, 2007 280 tyś km
Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój, woj. śląskie
x 132

Re: 17 Zlot Fiata Multipla - Mikorzyn. Wrażenia po zlocie.

#59 Post autor: Jendrula65 » 11 cze 2016, 17:39

Zdjęcia jakie zostały zrobione podczas zlotu a także w trakcie zwiedzania okolicznych atrakcji turystycznych przed i po zlocie ;) https://photos.google.com/share/AF1QipM ... 5VWE9hNTNR
0 x
Była Mulcia Mk1 1,6 1999 r, Mulcia Mk1 1,9 JTD 2003 r.
Mulcia Mk2 1,9 MJT 2007 r. aktualnie 500L

Awatar użytkownika
Darraz
Klubowicz
Posty: 5467
Rejestracja: 21 gru 2009, 14:56
Multipla: BYŁA :-(
Lokalizacja: MOSINA
x 111

Re: 17 Zlot Fiata Multipla - Mikorzyn. Wrażenia po zlocie.

#60 Post autor: Darraz » 12 cze 2016, 12:21

Cordis pisze:Mój mąż ma film jak wracacie z bulwarow ( zajechalismy wcześniej specjalnie) jak wróci mogę podesłać
Bardzo chętnie! Każde 30 sekund filmu jest ważne. 10 takich krótkich filmików i 1/4 relacji ze zlotu załatwione. Najbardziej potrzebuję ujęć z Lichenia i całą sobotę (przejazd , bulwary, konkursy...). Niedzieli trochę mam.
0 x
tel. 691 780 705

ODPOWIEDZ