Obrazek

13. Zlot Fiata Multipla: w Sercu Kaszub

Wiadomość
Autor
kociewie
x 4

13. Zlot Fiata Multipla: w Sercu Kaszub

#1 Post autor: kociewie » 12 maja 2013, 19:49

Miejsce: Wdzydze Kiszewskie
Termin: 4-6 października 2013


Domy wczasowe: Helena, Danuta, Józef, Gabriela - budynki, w których mamy do dyspozycji pokoje od 2 do 5 osobowe (Jest jeszcze czwarty budynek – Willa Marzenie, położony ok. 350 metrów dalej, o wyższym standardzie i cenie.)

http://www.helena.kaszuby.pl/" onclick="window.open(this.href);return false; (strona przed sezonem będzie modernizowana)
Nasze zdjęcia z ośrodka (konkretnie wojtusa) :
https://picasaweb.google.com/wojtus30/1 ... directlink" onclick="window.open(this.href);return false;

Ponadto dla uczestników zlotu jest do dyspozycji zadaszona wiata grillowa z kominkiem i tarasami oraz w sobotę sala.
Budynki są ogrodzone. Przed budynkami znajduje się droga dojazdowa prowadząca do ośrodka jeździeckiego – praktycznie mało co nią nie jeździ, ale czasami szwędają się konie.
Po drugiej stronie drogi – plac zabaw oraz zejście nad jezioro z wiatą, miejscem na ognicho/grilla oraz pomostami dla wędkarzy. Ryby są – nasze dzieciaki upolowały 3 sztuki podczas gdy dorośli palili grilla.

Koszt:
  • Pokoje za łazienkami: 33 zł/os. dorosła/ doba, 25 zł dzieci w wieku 4-10 lat, dzieci do lat 3 bez świadczeń (pościeli) są bezpłatnie
  • opłata za zwierzaki wynosi 8 zł/doba
  • Pokoje bez łazienek duże (4 sztuki) – 30 zł osoba dorosła, 20 dziecko (te 4 pokoje mają wspólną łazienkę 3 prysznice i toalety).
  • Pokoje w Willi Marzenie – koszt odpowiednio 48 i 40 zł.
Każdy budynek posiada aneksy kuchenne wyposażone w lodówki, czajniki bezprzewodowe, mikrofalówki oraz podstawową porcelanę.
Osobiście sugeruję jednak zabranie jakiegoś swojego mini zestawu naczyniowo-sztućcowego w razie gdyby zabrakło itp...

REZERWACJA

Rezerwacja pokoi: Dom Wczasowy Helena tel. 58 686 13 08
Po dokonaniu rezerwacji wypełniamy i wysyłamy do organizatorów Zlotu (czyli do nas ;) )formularz zgłoszeniowy na adres zlotmultipla@gmail.com.

Wysokość zadatku: 50 zł dla 1-2 osób, 100 zł dla większych ekip
(wpłacamy bezpośrednio na konto ośrodka: Dom Wczasowy Helena - 88 1160 2202 0000 0000 2741 6173)

Do 31 lipca ok. 133 miejsc (tak mi wyszło z rozpiski pokoi) czeka na multimaniaków. Jak zabraknie to jeszcze trochę się znajdzie i będziemy się cieszyć i kombinować dalsze. Po tym terminie ośrodek wynajmuje pokoje każdemu.


PLIKI

Formularz zgłoszeniowy na 13. Zlot Fiata Multipla

Lista i rozpiska pokoi edit wojtus: plik lista i rozpiska pokoi jest aktualizowany prawie codziennie więc jest wiarygodny. Ankietę niestety uzupełniają użytkownicy i jest tam bałagan.Prosze się ankietą nie sugerować w wyborze pokoju.

Obrazek

[hr]
Zlot robimy wspólnie z Forum Technicznym, na którym większość z nas i tak siedzi. Mam nadzieję, że doda to nowe możliwości ;) Tak wyglądają domki i pokoje dwuosobowe, z łazienką i tv i internetem:
Obrazek
Pokoje trzyosobowe, reszta j.w.
Obrazek

Pokoje czteroosobowe, reszta j.w.
Obrazek
Pokoje czteroosobowe z umywalką i tv,internetem oraz wspólnym prysznicem i toaletą:
Obrazek
pokoje pięcioosobowe z tv,łazienką i internetem
Obrazek
Kilka widoków,plac zabaw,ognisko,parking,sale w miksie.Dokładne fotki w albumie picasa pod linkiem wyżej.
Obrazek
I dla Dibiego coś:
Obrazek
0 x

krzysiek82
Posty: 23
Rejestracja: 18 lis 2012, 17:58
Multipla: 1,6+lpg 103kmn 1999
Lokalizacja: łódz

Re: 13. Zlot Fiata Multipla: w Sercu Kaszub. Zaproszenie

#2 Post autor: krzysiek82 » 12 maja 2013, 19:57

oferta brzmi rozsadnie i kuszaco ;)
0 x

Awatar użytkownika
wojtus
Posty: 1892
Rejestracja: 1 sie 2012, 13:43
Multipla: 1.6 16V, 103KM, 1999, benz-gaz
Gadu-Gadu: 6164368
Lokalizacja: Nowe, kuj-pom

Re: 13. Zlot Fiata Multipla: w Sercu Kaszub. Zaproszenie

#3 Post autor: wojtus » 12 maja 2013, 20:23

A teraz kilka rzeczy o których Maciej zapomniał a wydają mi się ważne:

Obrazek

Toalety są, bo co to za ośrodek bez toalety. nasze dzieci sprawdzały i mówiły że fajnie się sika:
Obrazek
W związku z tym że każdy ma być na maksa ze zlotu zadowolony, spełniamy indywidualne upodobania klubowiczów:
Obrazek
Jak toś przesadzi z trunkami to bedzie miał tutaj fotkę:
Obrazek

zapraszamy.
0 x
Obrazek
Nie znalazłeś czegoś na forum? Tu jest odpowiedź
Potrzebujesz pomocy a jesteś w mojej okolicy, pomogę ile będę mógł:tel.: 504 069 776
Nie doradzam bo się nie znam, jedynie opisuję co mi się przydarzyło.

Awatar użytkownika
miszczu77
Admin
Posty: 2586
Rejestracja: 21 gru 2009, 18:18
Multipla: Doblo 2006 1.9 Multijet 120KM
Skype: miszczu77
Lokalizacja: Łódź
x 82

Re: 13. Zlot Fiata Multipla: w Sercu Kaszub. Zaproszenie

#4 Post autor: miszczu77 » 13 maja 2013, 20:53

Czy jest jakiś parking rozsądnej wielkości?
0 x

kociewie
x 4

Re: 13. Zlot Fiata Multipla: w Sercu Kaszub. Zaproszenie

#5 Post autor: kociewie » 13 maja 2013, 21:03

Nie wiem, co to rozsądna wielkość ;) ale postaram się odpowiedzieć najlepiej jak umiem - jeśli będzie nas mało to tak, jeśli zlot się uda, to niestety nie.
Raczej nastawiam się na parkowanie skośne wzdłuż drogi, zaś miejsca ogrodzone zostawimy na część zabawowo-techniczną.
0 x

Awatar użytkownika
wojtus
Posty: 1892
Rejestracja: 1 sie 2012, 13:43
Multipla: 1.6 16V, 103KM, 1999, benz-gaz
Gadu-Gadu: 6164368
Lokalizacja: Nowe, kuj-pom

Re: 13. Zlot Fiata Multipla: w Sercu Kaszub. Zaproszenie

#6 Post autor: wojtus » 14 maja 2013, 18:50

miszczu77 pisze:Czy jest jakiś parking rozsądnej wielkości?
Z moich obserwacji to są takie miejsca:
Boisko, pani coś wspominała że bedzie mozliwość, ale to ogrodzone to chyba maciej tam konkursy widzi
Obrazek

Wzdłuż drogi, tu się zmieści dość dużo aut
Obrazek

oraz na terenie ośrodka cos takiego było, w mojej ocenie na ok 20 aut ale tu też mozliwe że konkursy będą:
Obrazek
0 x
Obrazek
Nie znalazłeś czegoś na forum? Tu jest odpowiedź
Potrzebujesz pomocy a jesteś w mojej okolicy, pomogę ile będę mógł:tel.: 504 069 776
Nie doradzam bo się nie znam, jedynie opisuję co mi się przydarzyło.

Awatar użytkownika
WojoChoj
Posty: 675
Rejestracja: 15 maja 2011, 21:02
Multipla: Była Mk1 1.6 Gaz
Lokalizacja: GCH - Pomorskie
x 1

Re: 13. Zlot Fiata Multipla: w Sercu Kaszub. Zaproszenie

#7 Post autor: WojoChoj » 14 maja 2013, 22:14

A ja tylko tak :!: :arrow: Czy jakiś konkurs na plakat i emblemat który będzie obowiązywał na 13 zlocie będzie :?:. Przecież zawsze coś takiego było, ale ja naprawdę tylko tak się pytam ;) ;).
0 x

kociewie
x 4

Re: 13. Zlot Fiata Multipla: w Sercu Kaszub. Zaproszenie

#8 Post autor: kociewie » 14 maja 2013, 22:27

Pewnie tak, ale to za czas jakiś w nowym wątku.
Trzeba się najpierw ogarnąć organizacyjnie, wydusić z ośrodka rozmieszczenie pokoi itp.
Staraliśmy się podać wstępne info jak najszybciej, żeby można było się zacząć nastawiać psychicznie i fizycznie pakować do wyjazdu ;)
Ponadto część ludzi jeszcze jedną nogą w Siepli ;)
0 x

Awatar użytkownika
Szajka
Posty: 164
Rejestracja: 5 mar 2011, 20:54
Multipla: JTD, 115 KM, 2005
Lokalizacja: Łódź

Re: 13. Zlot Fiata Multipla: w Sercu Kaszub. Zaproszenie

#9 Post autor: Szajka » 15 maja 2013, 23:49

Skoro pieniek juz czeka, to nie ma mowy, żebym nie przyjechał! :lol:
0 x
tel.:505 976 337

kociewie
x 4

Re: 13. Zlot Fiata Multipla: w Sercu Kaszub. Zaproszenie

#10 Post autor: kociewie » 20 maja 2013, 11:37

Istnieje już możliwość rezerwacji. Zaktualizowałem pierwszy post, w którym znajduje się link do pliku z rozpiską pokoi oraz do formularza zgłoszeniowego.
0 x

ODPOWIEDZ