Obrazek

X ZLOT KLUBU FIATA MULTIPLA 4-6.05.2012r. SIERAKÓW

Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Darraz
Klubowicz
Posty: 5467
Rejestracja: 21 gru 2009, 14:56
Multipla: BYŁA :-(
Lokalizacja: MOSINA
x 111

Re: X ZLOT KLUBU FIATA MULTIPLA 4-6.05.2012r. SIERAKÓW

#111 Post autor: Darraz » 5 kwie 2012, 18:48

Dzięki za wpłatę.

Dzwoniła do mnie dziś pani z Chrzypska - chcą nas oficjalnie na Targach Tulipanów, będzie więc okazja, żeby się pokazać. Jeżeli frekwencja w tym roku będzie równie duża jak w zeszłym (25tys. osób w ciągu trwania majówki) to trochę ludzi się o nas dowie ! :-)
0 x
tel. 691 780 705

Awatar użytkownika
mariuszsosnowiec
Posty: 217
Rejestracja: 24 gru 2009, 14:00
Multipla: Wcześniej Mk1 benz, bixenon
Skype: m.m.jackowscy
Lokalizacja: Śląsk - Sosnowiec

Re: X ZLOT KLUBU FIATA MULTIPLA 4-6.05.2012r. SIERAKÓW

#112 Post autor: mariuszsosnowiec » 5 kwie 2012, 21:14

Przepraszam, że piszę akurat w tym poście, ale z mojej prywatnej strony mogę polecić swoją pomoc na zlocie.
Jesli ktokolwiek ma do naprawy cokolwiek z RTV lub AGD począwszy od czajnika bezprzewodowego po kombajn ścianowy, a jest w stanie to zabrać ze sobę, to proszę to zabrać ze sobą na zlot - zorganizuję sobie pare minut i postaram się naprawić.
Jedyne o co proszę, to o opisanie co, jaki model i jaka awaria sprzętu będzie zabrana.
Jeśli nikt mi nic nie zgłosi, to możliwe, że nie wszystko będę miał co potrzebne do naprawy.
Jeszcze raz przepraszam, że tą wiadomość zamieszczam właśnie w tym miejscu, ale uważam, ża dotrze do wszystkich.
Postaram się o jakieś gadżety od znajomych, ale ze swojej pensji górniczej nie jestem w stanie zasponsorować nagród i stąd ten post.
P.S. Gwarantuję, że górnika pozna każdy po czarnej koszulce z nadrukiem - wypatrujcie.
0 x
Potrzebujesz pomocy, a jesteś w mojej okolicy, pomogę:
holowanie, kawa, herbata, internet, pomoc na miejscu awarii.
tel.: 509 030 038

Piterson
Posty: 537
Rejestracja: 3 cze 2011, 21:44
Multipla: 1,9 jtd
Lokalizacja: Słubice

Re: X ZLOT KLUBU FIATA MULTIPLA 4-6.05.2012r. SIERAKÓW

#113 Post autor: Piterson » 5 kwie 2012, 21:51

a'propo muzyki która będzie puszczana, to nie wiem czy organizator zlotu wie że taki fakt trzeba zgłosić w ZAIKS, i uiścić odpowiednią opłatę.
0 x

Awatar użytkownika
Darraz
Klubowicz
Posty: 5467
Rejestracja: 21 gru 2009, 14:56
Multipla: BYŁA :-(
Lokalizacja: MOSINA
x 111

Re: X ZLOT KLUBU FIATA MULTIPLA 4-6.05.2012r. SIERAKÓW

#114 Post autor: Darraz » 6 kwie 2012, 07:10

mariuszsosnowiec - post umieszczony w dobrym miejscu, dotyczy zlotu i zawiera fajną ofertę która może się komuś przydać.

Piterson - to już załatwione. Oficjalnie organizatorem jest Dom Kultury w Sierakowie, oni mają licencję całoroczną nie tylko na muzykę (stąd np. organizują nieraz seanse filmowe na plaży).
0 x
tel. 691 780 705

MultiplaGT
Posty: 237
Rejestracja: 24 maja 2010, 08:26
Multipla: tak

Re: X ZLOT KLUBU FIATA MULTIPLA 4-6.05.2012r. SIERAKÓW

#115 Post autor: MultiplaGT » 6 kwie 2012, 07:56

mariuszsosnowiec pisze: "...Jesli ktokolwiek ma do naprawy cokolwiek z RTV lub AGD począwszy od czajnika bezprzewodowego po kombajn ścianowy, a jest w stanie to zabrać ze sobę, to proszę to zabrać ze sobą na zlot - zorganizuję sobie parę minut i postaram się naprawić...."
.
Heyko ;)

Jeszcze nigdy nie byłem na zlocie Multipli, ale normalnie już nie mogę się doczekać ;)

Na dotychczasowych zlotach co mi się udało zahaczyć to było tylko upojenie alkoholowe, palenie gumy, golasy, konkursy car-audio, ścigi na 1/4 mili, sodoma i gomora, ale jeszcze nikt do tej pory nie naprawiał czajników między samochodami ;)

poozdroffka

P.S

Mariuszsosnowiec jesteś Debeściak ;) Nie mam serca tak okrutnego by na zlocie katować Ciebie AGD, ale za to przywiozę piwko i razem je "naprawimy" :)
0 x

Awatar użytkownika
Darraz
Klubowicz
Posty: 5467
Rejestracja: 21 gru 2009, 14:56
Multipla: BYŁA :-(
Lokalizacja: MOSINA
x 111

Re: X ZLOT KLUBU FIATA MULTIPLA 4-6.05.2012r. SIERAKÓW

#116 Post autor: Darraz » 6 kwie 2012, 09:29

Wyklarował nam się główny cel sobotniego wyjazdu. Będzie to Centrum Edukacji Regionalnej i Przyrodniczej w Mniszkach (w drodze powrotnej o ile czas pozwoli zahaczymy o jakiś punkt widokowy (np. Łężeczki)
http://www.mniszki.pl/" onclick="window.open(this.href);return false;
Jest tam:
1. dawny budynek gospodarski, w którym urządzono warsztaty ginących zawodów (kowalski, garncarski, szewski, bednarski, stanowisko pszczelarskie), wystawę sprzętów służących praczce - balii, tarek, pralek, urządzeń do prasowania i maglowania oraz odtworzono wnętrze dawnego składu kolonialnego,a także wnętrze dawnej kuchni z ekspozycją różnych narzędzi gospodarstwa domowego;
2. budynek z wystawą maszyn rolniczych do uprawy ziemniaków i zbóż oraz warsztatem wikliniarskim; ekspozycję urządzeń do przeróbki mleka;
3. dawny spichlerz, wktórym jest miejsce na odpoczynek, poczęstunek kawą, herbatą i wiejskim plackiem, a ponadto wystawa przypominająca wnętrze klasy szkolnej i poczty;

Według zapewnień obsługi sprzęty można dotykać, kręcić, gmerać itp. Możliwe jest wynajęcie przewodnika, który opowie o tym jak to kiedyś sobie radzono kiedy sprzęt domowy czy inny, którym posługiwano się przy wykonywaniu zawodu był bardziej prymitywny. Ciekawa lekcja dla dzieciaków, dorośli też się nudzić nie powinni, bo przypomnienie sobie sposóbu użycia niektórych przyrządów może się przydać. Dajmy na to taka maselnica:

Obrazek

Dawny sposób wyrabiania masła odpowiednio dostosowany do późnych godzin wieczornych kiedy dzieci już śpią, może przynieść sporo pozytywnych doznań ich rodzicom.
Mam nadzieję, że zachęciłem do przejażdżki do Mniszek.
0 x
tel. 691 780 705

kociewie
x 4

Re: X ZLOT KLUBU FIATA MULTIPLA 4-6.05.2012r. SIERAKÓW

#117 Post autor: kociewie » 8 kwie 2012, 23:48

Darku, a rzucisz hasło gdzie z psem można, a jeszcze lepiej - gdzie nie można?
Moja Tequila sama w domku nie zostanie (ze względu na domek), więc będzie trzeba opracować dyżury dla nie-psich atrakcji :)
0 x

Awatar użytkownika
Darraz
Klubowicz
Posty: 5467
Rejestracja: 21 gru 2009, 14:56
Multipla: BYŁA :-(
Lokalizacja: MOSINA
x 111

Re: X ZLOT KLUBU FIATA MULTIPLA 4-6.05.2012r. SIERAKÓW

#118 Post autor: Darraz » 9 kwie 2012, 05:10

Też jadę z czworonogiem i jedyne miejsce, o którym jeszcze nic nie wiem w psiej kwestii to centrum edukacyjne w Mniszkach. Teren ośrodka i targi tulipanów dla "bobików" dostępne.
0 x
tel. 691 780 705

Awatar użytkownika
jakimiuczek
Klubowicz
Posty: 785
Rejestracja: 31 paź 2010, 20:28
Multipla: JTD 2005 146KM
Lokalizacja: ŁOSICE
x 24

Re: X ZLOT KLUBU FIATA MULTIPLA 4-6.05.2012r. SIERAKÓW

#119 Post autor: jakimiuczek » 9 kwie 2012, 08:19

mariuszsosnowiec pisze: Jesli ktokolwiek ma do naprawy cokolwiek z RTV lub AGD począwszy od czajnika bezprzewodowego po kombajn ścianowy, a jest w stanie to zabrać ze sobę, to proszę to zabrać ze sobą na zlot - zorganizuję sobie pare minut i postaram się naprawić.
Może dasz radę zerknąć na moją zmieniarkę multiplową Blaupunkta. :D Nie wiem co jej jest, po prostu się nie włącza. Jak kupiłem mućkę to nie było w niej kieszeni, dostałem kieszeń od samula, włożyłem, połknęla i nie oddaje. Tak jakby nie było zasilania, może to tylko pierdoła?
0 x

Awatar użytkownika
mariuszsosnowiec
Posty: 217
Rejestracja: 24 gru 2009, 14:00
Multipla: Wcześniej Mk1 benz, bixenon
Skype: m.m.jackowscy
Lokalizacja: Śląsk - Sosnowiec

Re: X ZLOT KLUBU FIATA MULTIPLA 4-6.05.2012r. SIERAKÓW

#120 Post autor: mariuszsosnowiec » 9 kwie 2012, 10:27

Jasne - zerkniemy na zmieniarkę.
0 x
Potrzebujesz pomocy, a jesteś w mojej okolicy, pomogę:
holowanie, kawa, herbata, internet, pomoc na miejscu awarii.
tel.: 509 030 038

ODPOWIEDZ