Obrazek

Mopa z Elbląga

Chcesz się przywitać? Tutaj możesz napisać swój pierwszy post!
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
wojtus
Posty: 1892
Rejestracja: 1 sie 2012, 13:43
Multipla: 1.6 16V, 103KM, 1999, benz-gaz
Gadu-Gadu: 6164368
Lokalizacja: Nowe, kuj-pom

Re: Mopa z Elbląga

#11 Post autor: wojtus » 9 wrz 2012, 07:22

Witamy nową mućkę. Masz podobnie jak umnie. Dzieciaki zakochały się odrazu. Najmłodszy jak wsiadł to już wysiąść nie chciał i musieliśmy kupić bo by biedak w komisie musiał zostać jako dodatek do wyposażenia. Róznica jest taka że żonie mućka się spodobała a teraz jak zaczynam z kolegą mechanikiem poprawiać jej zdrowie to jakby żonce trochę entuzjazmu ubyło. My z Nowego jesteśmy więc całkiem niedaleko, na zlot moglibyśmy razem pojechać bo to po trasie raczej a jeśli nie to planujemy z mućkami z okolicy po zlocie jakiegoś spontana zrobić, ale przemyśl sprawę zlotu. Nie będę pierwszakiem jedynym przynajmniej, haha. No i wszelkich radości z mućki życzę.
0 x
Obrazek
Nie znalazłeś czegoś na forum? Tu jest odpowiedź
Potrzebujesz pomocy a jesteś w mojej okolicy, pomogę ile będę mógł:tel.: 504 069 776
Nie doradzam bo się nie znam, jedynie opisuję co mi się przydarzyło.

andrzej_klo
Posty: 9
Rejestracja: 23 sty 2012, 21:42
Multipla: JTD, 116 KM, 2004
Lokalizacja: Dźwierzuty, Warm-Maz

Re: Mopa z Elbląga

#12 Post autor: andrzej_klo » 12 wrz 2012, 21:49

Witam nową Mućkę. Ciesze sie że przybywa nowych użytkownikuw Mupli. Ja szukałem swojej jakieś 4 miesiące wraz z żonką. Wcześniej jeżdziłem Fordem Fusion 1.4 TDCI ale rodzinka sie powiększyła i zbrakło miejsca. Jestem bardo zadowolony, ostatnio wymieniłem hamulce na przodzie i wachacz prawy. Silniczek tylo cyka.
Niestety na zlot raczej niedojade, aczkolwiek wszystko może się zdażyć
;) Pozdrawiam i życze bezawaryjnej jazdy.
0 x

Awatar użytkownika
wojtus
Posty: 1892
Rejestracja: 1 sie 2012, 13:43
Multipla: 1.6 16V, 103KM, 1999, benz-gaz
Gadu-Gadu: 6164368
Lokalizacja: Nowe, kuj-pom

Re: Mopa z Elbląga

#13 Post autor: wojtus » 18 wrz 2012, 18:23

a może kolega z Elbląga nie ma planów na końcówkę października? planujemy mały spontanik, wiecej w tym wątku:
http://multiplaklub.pl/phpbb3_forum/vie ... =17&t=1827" onclick="window.open(this.href);return false;
0 x
Obrazek
Nie znalazłeś czegoś na forum? Tu jest odpowiedź
Potrzebujesz pomocy a jesteś w mojej okolicy, pomogę ile będę mógł:tel.: 504 069 776
Nie doradzam bo się nie znam, jedynie opisuję co mi się przydarzyło.

ODPOWIEDZ