Strona 1 z 2

Witam

: 25 kwie 2012, 21:27
autor: Krzysio.35
Witam.
Od Poniedziałku jestem posiadaczem "Piknikowozu" :)
Zakupiona bo się podobała już od dawna, rozsądek mówił Stilo, emocje i poczucie "piękności" Multipla. Wyszło tak że Mulpa akurat ta, była w wizulanym i osłuchowym stanie lepsza niż Stilo.

Więc Witam wszystkich, dziękuje już za wiedze o tym autku, mam nadzieje że, z biegiem czasu też będe potrafił coś doradzić.

Pozdrawiam
krzysio.35

p.s. chyba za bardzo go oglądam bo mnie zaczynają irytować pewne rzeczy:) no ale to początek.

Re: Witam

: 25 kwie 2012, 21:31
autor: kowsik
witam kolejnego kolegę z wielkopolski jak byś mógł określić bliżej z jakie części wielkopolski jesteś (miasto) zapraszamy na zlot do Sierakowa

Re: Witam

: 25 kwie 2012, 21:35
autor: Asiaak1949ak
Witam na forum Wielkopolanina. Życzę bezawaryjnej jazdy. Ślązaczka :)

Re: Witam

: 25 kwie 2012, 21:52
autor: malymaly
Gratulacje dobrego rocznika:) Dawaj zdjęcia. A no ja też znajduje irytujące rzeczy, ale tak jest jak się kupuje używane auto. O niektórych już zapomniałem a reszte zrobi się pod siebie:) życze bezawaryjnej jazdy.

Re: Witam

: 25 kwie 2012, 21:56
autor: Marek_B
malymaly pisze:Gratulacje dobrego rocznika:) Dawaj zdjęcia. A no ja też znajduje irytujące rzeczy, ale tak jest jak się kupuje używane auto. O niektórych już zapomniałem a reszte zrobi się pod siebie:) życze bezawaryjnej jazdy.
co tam może być irytującego, rocznik 2006, prawie nówka :lol: :lol: :lol: :lol:

Re: Witam

: 25 kwie 2012, 21:58
autor: Krzysio.35
Dzięki
Opalenica, 40 km na zachód od Poznania :)

co do zlotu, być może wyskoczę do Sierakowa w tych dniach, ale na odwiedziny do Was, bo w takie wolne dni, staram się urwać trochę czasu dla wedkowania na Warcie :)

Re: Witam

: 25 kwie 2012, 22:08
autor: Krzysio.35
Dobre :D -prawie nowe :)

Ale tak to jest jak kupujesz z komisu, ściąganego z zachodu, a sprzedający udaje ze nic nie wie o aucie, no a mi się spodobała i już. Nie była spawana przez środek to jest ok :)

Zdjęcia wstawię jak przeczytam jak to zrobić :)
na razie Mulpka jedzie do mechaniora na przegląd ,olej , filtry, paski i łożyska wachaczy tylnych :) (stukają)

no i z wiatrem na autostradzie 180 ;)

Re: Witam

: 25 kwie 2012, 22:14
autor: malymaly
Ano Marku_B mówią, że nówka ale to czas, gdzie oryginały zaczynają siadać, łożyska, aku itp. A i jeszcze niezawszeotwierający się bagażnik (typowe w MKII)Poza tym zależy czym jeździło się wcześniej ja, przyzwyczajam się do hałasu, diesla i drgającego daszka p.słonecznego. Takie tam szczegoły.

Re: Witam

: 26 kwie 2012, 07:14
autor: Darraz
Krzysio.35 pisze:co do zlotu, być może wyskoczę do Sierakowa w tych dniach, ale na odwiedziny do Was, bo w takie wolne dni, staram się urwać trochę czasu dla wedkowania na Warcie :)
W Sierakowie też mają Wartę, która chyba nadaje się do wędkowania. Na siłę nie będziemy zmuszać Cię do uczestnictwa we wszystkich atrakcjach, ale z Opalenicy do Sierakowa jest nieco ponad 50 km, więc pokazać się musisz.

Re: Witam

: 26 kwie 2012, 10:19
autor: Krzysio.35
Darraz.. wlaśnie w okolicach Sierakowa biegam z wędą nad Wartą, a dokładnie w miejscowości Zatom, jest tam prom, też fajna atrakcja, można sobie zrobić zdjęcie z Mulpką na środku rzeki :)
a w okolicach Chrzypska wiadukt kolejowy.

No i mechanior zadzwonił.....przednie wachacze są ała. Więce już grubo się zastanawiam nad zmianą orginalnych 17" na ciekawe 15" bo twardo i kawa mi się wylewa :lol:

mam pytanko gdzie można kupić zaślepki do tych listw dachowych (te w rynnach) ?