Obrazek

GRUPY REGIONALNE

Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Dibi
Posty: 251
Rejestracja: 18 kwie 2012, 12:28
Multipla: 1,6
Lokalizacja: Siedlce
x 6
Kontakt:

Re: GRUPY REGIONALNE

#31 Post autor: Dibi » 10 lis 2012, 13:01

Tak czytam od początku wątek i po prostu "zgłupiałem". Jest w grupach regionalnych Wschód-Podlasie. Gdzie określić granice - może historyczne, czy aktualne administracyjne? Siedlce leżą w województwie mazowieckim a zawsze były uważane za stolicę Podlasia (nawet w folderkach które rozdawałem w Serpelicach było: "Siedlce- wrota Podlasia". W mieście działa PTTK o/"Podlasie", Hufiec ZHP "Podlasie"). Obecna nazwa woj. podlaskiego ze stolicą w Białymstoku nas śmieszy :) Podlasie nigdy nie sięgało tak daleko jak obecne mapy.
Co robić............
Chyba jedynym rozwiązaniem byłby.... nie śmiejcie się :D podział aministracyjny kraju 1975-1998. Zalety: bliskość i co się z tym wiąże możliwość organizowania szybkich "spontanów - czyli spotkań". Dwa, trzy b. województwa mogłyby tworzyć wtedy region naszego klubu o nazwie jaką by sobie wymyślili (np. Bliski wschód ;) ) Można wtedy ustalić np. warunek - min. 4-6 załóg i dojazd max. 2 godziny z każdego miejsca regionu.
Takie moje przemyślenia - jak "peplonię" to kliknijcie Esc
0 x
Mam 6-ty bieg!!!

Awatar użytkownika
Grze$ku
Admin
Posty: 420
Rejestracja: 21 gru 2009, 01:34
Multipla: JTD, 105 KM, 1999
Skype: wojnarowscy
Lokalizacja: Przemyśl
x 4

Re: GRUPY REGIONALNE

#32 Post autor: Grze$ku » 10 lis 2012, 18:11

Nazwa grupy "Wschód-Podlasie" została zaproponowana przez jej członków.
Jeżeli zbierzesz kilka załóg i będziecie organizować spotkania to mogę dodać nową grupę o takiej nazwie jaką zaproponujecie.
0 x

ODPOWIEDZ