Obrazek

Szukam szpeca od Mućki Rzeszów

Wiadomość
Autor
VoldemortPL
Posty: 49
Rejestracja: 22 sty 2020, 21:58
Multipla: 1.9JTD, 105KM, 1999r
x 5

Szukam szpeca od Mućki Rzeszów

#1 Post autor: VoldemortPL » 8 lut 2020, 15:57

Witam może zna ktoś kogoś w okolicach Rzeszowa kto by podratował i zajrzał do mojej mućki bo nie odpala a sam końca nie dojdę (lewe ręce do mechaniki) oczywiście nie za darmo bo darmo umarło dawno, ale i nie za miliony. Jak dobrze i szybko sprawę się załatwi to i dobry bimberek się znajdzie Obrazek klientka kręci a nie odpala heh... Obrazek

Wysłane z mojego AMN-LX9 przy użyciu Tapatalka

0 x
Voldi

Awatar użytkownika
Jendrula65
Posty: 1314
Rejestracja: 5 lip 2011, 20:46
Multipla: 1,9 MJT 120KM, 2007 280 tyś km
Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój, woj. śląskie
x 132

Re: Szukam szpeca od Mućki Rzeszów

#2 Post autor: Jendrula65 » 8 lut 2020, 16:46

Założenie kolejnego tematu dot. tego samego problemu technicznego wcześniej opisanego w innym miejscu nie rozwiąże twoich problemów. Na forum jest coś takiego jak regulamin:
https://www.multiplaklub.pl/forum/viewt ... p?f=30&t=5
z który należałoby zapoznać się aby unikać bałaganu.
Twój region jest niestety mało aktywny i zrób tak jak wcześniej Radek poradził.
Powodzenia ;)
0 x
Była Mulcia Mk1 1,6 1999 r, Mulcia Mk1 1,9 JTD 2003 r.
Mulcia Mk2 1,9 MJT 2007 r. aktualnie 500L

Paarys
Klubowicz
Posty: 422
Rejestracja: 31 mar 2016, 20:48
Multipla: JTD, 105 KM, 2000
Lokalizacja: Lublin
x 46

Re: Szukam szpeca od Mućki Rzeszów

#3 Post autor: Paarys » 8 lut 2020, 18:02

Hmm, byłem zachwycony Twoim zachwytem Voldi i z dumą wysłałem link do tego co napisałeś tuż po zakupie Multipli. Przykre, że na samym początku spotyka Cię tyle problemów. Jak czytam te i podobne wpisy po zakupie, czy niedługo potem dotyczące czy to problemów z silnikiem, czy wciąż zrywającą się linką sprzęgła, to stwierdzam, że albo jestem szczęściarzem, albo Multipla nie jest aż tak awaryjnym samochodem.
Pisałeś w innym temacie, że masz umówionego mechanika... Coś się stało? Nie możesz na niego liczyć? Radek co prawda miał zagadnąć Jakimiuczka ale nie wiem co z tego wyszło. Gdybyś odpowiedział na moją propozycję, to pewnie już byłoby pozamiatane... Niestety wiązało się to z wyjazdem w okolice Lublina.
Czemu jednak nie skupiasz się nad terenem wokół Rzeszowa? Na pewno jest wielu wartych uwagi mechaników. Jendrula ma rację. Niestety Twoja okolica jest mało aktywna. Trzymamy kciuki!
0 x

VoldemortPL
Posty: 49
Rejestracja: 22 sty 2020, 21:58
Multipla: 1.9JTD, 105KM, 1999r
x 5

Re: Szukam szpeca od Mućki Rzeszów

#4 Post autor: VoldemortPL » 8 lut 2020, 18:29


Paarys pisze:Hmm, byłem zachwycony Twoim zachwytem Voldi i z dumą wysłałem link do tego co napisałeś tuż po zakupie Multipli. Przykre, że na samym początku spotyka Cię tyle problemów...
Czemu jednak nie skupiasz się nad terenem wokół Rzeszowa? Na pewno jest wielu wartych uwagi mechaników. Jendrula ma rację. Niestety Twoja okolica jest mało aktywna. Trzymamy kciuki!
No cóż mam mechanika umówionego ale to aż 3 tygodnie czekania a ja nie mogę sobie na to pozwolić heh. Owszem nadal jestem zachwycony tym faktem ze mam to autko w końcu. Nie chcę oddać do pierwszego lepszego mechanika bo już kilka razy się na tym przejechałem. Do Lublina nie dojadę bo już nie odpala wcale. Kręci do padnięcia Aku i koniec heh. Wcześniej jeszcze była szansa gdy było cieplej , ale teraz przy minusie nie ma szans na odpalenie. Szkoda że stąd wszędzie tak daleko jest Obrazek
Co do mechaników, ten do którego idę polecił mi sąsiad. Dobry ponoć i nie za drogi... Ale te terminy. Kilku innych mi zaczęło wymieniać takie ceny że to mózg wypala (panie to nawet 5000 może kosztować) dlatego zapytałem tutaj czy ktoś nie zna jakiegoś uczciwego szpeca coby mi Mućkę zreperował. Podobno jakiś czujnik może być padnięty, ale sam do tego nie dojde. Bo nie mam sprzętu, mierników kanału ehhh.... Wszystko w rękach fachowca. Jeszcze mi się dzieci teraz pochorowały... Normalnie pół roku spokoju zdrowe jak rydz i jak tylko auto padło nagle wszystkie chore. Poprzedni właściciel gdy mu wspomniałem ze ukrył przede mną stan auta nagle sobie przypomniał że tam był wymieniany przekaźnik na pompie ciśnienia... Co nie zmienia faktu że sam tego nie sprawdzę... Zostaje mi tylko czekać i modlić się bym nerki nie musiał sprzedawać pod tą naprawę Obrazek

Wysłane z mojego AMN-LX9 przy użyciu Tapatalka

0 x
Voldi

Awatar użytkownika
samul2
Klubowicz
Posty: 2852
Rejestracja: 21 gru 2009, 10:40
Multipla: M-JET 1,9/16v oraz BUSSO V6
Lokalizacja: ŁÓDŹ
x 232

Re: Szukam szpeca od Mućki Rzeszów

#5 Post autor: samul2 » 8 lut 2020, 21:12

Ja do teściów jadę dopiero na Wielkanoc, bo bym Ci nareperował pokrakę, tak to ciut za daleko ;) Jeżeli nie przeskoczył Ci rozrząd przy tym partyzanckim odpalaniu, to tam nie może być takich astronomicznych kosztów.
0 x

VoldemortPL
Posty: 49
Rejestracja: 22 sty 2020, 21:58
Multipla: 1.9JTD, 105KM, 1999r
x 5

Re: Szukam szpeca od Mućki Rzeszów

#6 Post autor: VoldemortPL » 8 lut 2020, 23:48

samul2 pisze:Ja do teściów jadę dopiero na Wielkanoc, bo bym Ci nareperował pokrakę, tak to ciut za daleko ;) Jeżeli nie przeskoczył Ci rozrząd przy tym partyzanckim odpalaniu, to tam nie może być takich astronomicznych kosztów.
Nie przeskoczył bo jak było cieplej na polu to na plaku odpalił i chodził pięknie.

Wysłane z mojego AMN-LX9 przy użyciu Tapatalka

0 x
Voldi

Paarys
Klubowicz
Posty: 422
Rejestracja: 31 mar 2016, 20:48
Multipla: JTD, 105 KM, 2000
Lokalizacja: Lublin
x 46

Re: Szukam szpeca od Mućki Rzeszów

#7 Post autor: Paarys » 9 lut 2020, 06:53

W takim razie jest to przysłowiowa "duperela" więc nerkę zachowasz :D.
Problem w tym, że do Samula masz ponad 300 km. To jest na forum najwłaściwszy człowiek, który bez problemu by postawił twoją Mućkę na kołach. I teraz się zastanów, bo gra jest warta świeczki pomimo odległości. Jeśli, jak piszesz, jest nadal możliwość odpalenia Multipli przy dodatnich temperaturach, to odezwij się do Samula na priv i spytaj, czy w któryś dzień, nie byłby ci pomógł na miejscu czyli w Łodzi. Oczywiście jest to wyprawa na cały dzień, ale coś za coś. Przynajmniej miałbyś właściwą diagnozę a przy odrobinie szczęścia, to i naprawione autko :D
0 x

VoldemortPL
Posty: 49
Rejestracja: 22 sty 2020, 21:58
Multipla: 1.9JTD, 105KM, 1999r
x 5

Re: Szukam szpeca od Mućki Rzeszów

#8 Post autor: VoldemortPL » 9 lut 2020, 14:35

O ile dam rady ją odpalić ostatnio nie chciała nawet na plaku już. Dziś jest 4 plus i nie chciała złapać niestety

Wysłane z mojego AMN-LX9 przy użyciu Tapatalka

0 x
Voldi

VoldemortPL
Posty: 49
Rejestracja: 22 sty 2020, 21:58
Multipla: 1.9JTD, 105KM, 1999r
x 5

Re: Szukam szpeca od Mućki Rzeszów

#9 Post autor: VoldemortPL » 11 lut 2020, 16:34

Zaczynam myśleć że mieszkam na zakuciu... albo nie mają czasu, albo nie robią takich starych aut, albo czekać ze dwa miesiące, albo mi mówi że to zagadka jest... Porażka to jest jakaś... Ehhh... Tragedia normalnie mówię wam ;) gdyby nie to że tu moje dzieci do szkoły chodzą dawno bym się wyprowadził :(
0 x
Voldi

Paarys
Klubowicz
Posty: 422
Rejestracja: 31 mar 2016, 20:48
Multipla: JTD, 105 KM, 2000
Lokalizacja: Lublin
x 46

Re: Szukam szpeca od Mućki Rzeszów

#10 Post autor: Paarys » 11 lut 2020, 18:15

Z tego wpisu wynika, że w desperacji chłopie jesteś i jeszcze chwila, a możesz nie wytrzymać tej sytuacji, i choć nie że zdecydujesz się na wyprowadzkę, to ogłosisz chęć pożegnania się z Multiplą... Ech... Trzeba jakoś pomóc...
A powiem Ci jeszcze, że w Lublinie i okolicach jest sporo Multipli, ale pomimo zaczepek, to mamy takie pustkowie jak Ty w Rzeszowie...
0 x

ODPOWIEDZ